Maciej Jewtuszko z nowym manageram

29 Lipiec 2017
Maciej Jewtuszko z nowym manageram
foto.: kswmma.com

Do niedawna pod Norbertem Sawickim (red. bratem Michała Materli), od wczoraj u Pawła Bączkowskiego ze Szczecina. były mistrz KSW – Maciej Jewtuszko, postanowił podpisać nowy kontrakt managerski. Jego nowy manager od dłuższego czasu zajmuje się zawodnikami ze szczecińskiego teamu Berserkerów, a międzyczasie sprawuje pieczę m. in. jako v-ce Prezes do spraw sportowych w Polskim Związku Jiu Jitsu.

„Irokez” przekazał wiadomość za pośrednictwem FB co oznacza, że być może coś się ruszy wreszcie w jego karierze. Ostatni raz oglądaliśmy w marcu 2016, gdzie pokonał Krzysztofa Kułaka. Od tamtego czasu pauzował najpierw z powodu kłopotów zdrowotnych, a później raz jeszcze gdy doznał urazu w trakcie dyżuru strażackiego podczas akcji. Czekamy!

Od dzisiaj ten Pan na zdjęciu jest moim managerem i dba o moją karierę i interesy😎👌🤙Paweł Bączkowski

Opublikowany przez Maciej "Irokez" Jewtuszko na 28 lipca 2017

Komentarze

 • moon

  Mam nadzieje ze dobry ruch. Jewtuszko uczciwy strazak, fajny koles sie wydaje. Sawicki w mojej pamieci nie wykazal sie niczym specjalnym, pamietam go jedynie jako chamowatego gbura udajacego najmadrzejszego. Nie znam drzewa genealogicznego ale moze ktos wie dlaczego Materla i Sawicki niby sa bracmi a nosza inne nazwiska?

  • Zawodnik32

   Właśnie, ktoś oświeci ?

   • Dariusz

    Po innym ojcu