Mamed Khalidov: „Najlepiej rozmowy idą z ACB.”

26 Lipiec 2017

W czeluściach kanału YouTube organizacji Akhmat, mniej więcej tydzień temu ukazał się kolejny materiał po tym z kanału ACB, na którym Mamed Khalidov udzielał odpowiedzi na pytanie co dalej z jego karierą. Po wypełnieniu kontraktu z KSW, wciąż najczęściej zadawanym pytaniem w polskim MMA jest własnie to, w która stronę powędruje: ku Polsce czy ku Czeczenii?

Teraz odpoczywam przez całe lato, nic innego mnie nie obchodzi, stawiam na sport. Trenuję dla siebie, a we wrześniu zadecyduję co dalej. Najlepiej rozmowy idą z ACB, ale nie prowadzę negocjacji, współpracujemy od kilku lat.

We wrześniu pomyślę co dalej, gdzie będę walczył, ale prawdopodobnie będzie to ACB. Cieszę się, że powstała taka organizacja jak ACB, bo po wojennej przeszłości nasi ludzie stanęli na nogi, wydobywamy znowu potencjał z młodych osób, które mają talent do walki.

Czekamy na rozwój wydarzeń i ostatnie słowo KSW.

Komentarze

  • boohmacher

    Dwa lata temu wydawaloby sie nierealne zobaczyc Mameda poza KSW, a tu prosze wszystkie znaki na niebie wskazuja na koniec ich wspolpracy. Ciekaw jestem tylko jak dlugo ACB bedzie na rynku. Wydaje mi sie ze MMA to nadal niszowy sport i bez freakow i superwalk ciezko jest na tym zarabiac przyzwoite pieniadze. Moim zdaniem ACB jesli caly czas bedzie stawiolo na czysto sportowe pojedynki to dalej beda dokladali i za rok, dwa, piec zniknął z rynku.