Mamed Khalidov podejmie decyzję o przyszłości nie wcześniej niż we wrześniu

17 Lipiec 2017
1
https://youtu.be/xZtVbiXap3I

W opublikowanym przed chwilą na oficjalnym kanale organizacji ACB programie „1 na 1” z Mamedem Khalidovem, zawodnik opowiedział o aktualnej kondycji w jakiej się znajduje po ostatnim pojedynku na KSW 39… przynajmniej wg naszego Google Translate:

Tak, przyznaję iż byłem ponownie zmęczony i znowu musiałem zrobić sobie przerwę. Przychodzi taki moment między walkami, gdzie jesteś fizycznie i psychicznie zmęczony tym wszystkim. W takich chwilach potrzebna jest wówczas przerwa, żeby poczuć głód (walki).

Gdy w marcu, w świetnym stylu spróbował swoich sił w rodzimej ACB, miał to być jednorazowy wyskok. Teraz jednak i to nie tylko za kulisami, również sami organizatorzy z Czeczeni mówią, że zrobią co w ich mocy by odzyskać swój diament. Khalidov także dostrzega potencjał jaki niesie nie tylko jego udział w przedsięwzięciu, ale dodatkowo widzi możliwości jakie stoją przed samą ligą ACB:

Po całej tej sytuacji militarnej z wojną, wreszcie dzieje się coś dobrego z nami. Mamy swoją organizację MMA i mamy potencjał młodych ludzi, którzy są utalentowani.

Jednym z najczęściej zadawanych ostatnio pytań dotyczy więc tego, którą z organizacji wybierze reprezentant olsztyńskiego Arrachionu: KSW czy ACB? Na to jednak przyjdzie nam poczekać:

Ja nie mam w pracy urlopu, ale teraz powiedziałem sobie że całe lato odpoczywam. We wrześniu zobaczę co zrobię dalej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
moon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Myśle ze wybierze ACB. W KSW u kibiców nie ma wysokich lotów.Po walce z Azizem coś pękło a tam jeszcze moze powalczyć. Dużo tez pewnie zależy od kontraktu.