Materla pozostanie w areszcie do 6 sierpnia. Kawulski: „Polska Policja zrozumiała, iż bez PR-u sobie nie poradzi.”

11 Lipiec 2017
10
Materla pozostanie w areszcie do 6 sierpnia. Kawulski: „Polska Policja zrozumiała, iż bez PR-u sobie nie poradzi.”
foto.: kswmma.com

Coś drgnęło w sprawie o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, w którą rzekomo wmieszany pozostaje Michał Materla. Po wielu miesiącach bez konkretnych zarzutów, Sąd zwolnił z tymczasowego aresztu jednego z podejrzanych, na co zareagowali obrońcy byłego mistrza KSW. Ich argumenty Sąd jednak odrzucił wg Wirtualnej Polski.

33-latek został zatrzymany 14 grudnia zeszłego roku i od tamtej pory pozostaje w areszcie bez konkretnych zarzutów w jego stronę. I tak przynajmniej do 6 sierpnia.

Kilka dni temu na łamach MMAnews Live #13, w sprawie Michała wypowiedział się współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski:

Nie znam się na prawie, ale nie podoba mi się sposób w jaki Policja zajmuje się zatrzymaniem osób publicznych. Myślę, że Policja zrozumiała iż bez PR-u sobie też nie poradzi i dla nich również jest to ważne, co pokazuje w sposób zbyt spektakularny, niepotrzebny. Ale to jest tylko moje zdanie. Być może to jest potrzebne, być może tak należy robić.

Nie wiem na jakim etapie jest sprawa Michała Materli, ale wiem iż posuwa się niepokojąco powoli. Został zatrzymany i spędził już kilka miesięcy z powodu dwóch świadków, a w międzyczasie ci nie zostali nawet przesłuchani. To jest tylko dowód, że jak już wpadasz w pewne tryby, to komukolwiek przestaje na czymkolwiek zależeć i to jest przykre, bo niszczymy temu człowiekowi karierę. I to nie dlatego, że my go do KSW nie przyjmiemy, bo przyjmiemy go zawsze. Jeżeli będzie wolnym człowiekiem, to będzie się mógł u nas bić, bo mam do niego ogromny szacunek, jest naszym mistrzem. Niszczycie mu karierę, bo miał swoje plany, miał swoich sponsorów. A nader wszystko, ma rodzinę i dzieci. Wydaje mi się, że istnieją inne środki ostrożności, które można by zastosować do osoby publicznej, która tak naprawdę nie jest w stanie się ukryć, schować. Przecież ludziom, którzy mają większe zarzuty, a on chyba ich nawet w tej chwili nie ma, zakłada się opaski na nogę lub robi się inne rzeczy. Daje się im szansę normalnego funkcjonowania. Oczywiście nie jestem ekspertem od spraw prawnych, ale wydaje mi się, że ta sprawa cały czas jest grubymi nićmi szyta i wierzę z całego serca, że Michał możliwie jak najszybciej do nas wróci.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AlojzymoonLamikoboyvamosZawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alojzy
Gość
Alojzy
Offline

Materla osobą publiczną? Chyba lekka przesada.

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy
Offline

Może teraz być tak, że po takim głośnym zatrzymaniu bedą mu chcieli na siłę przybić nawet byle co, żeby kompromitacji nie było. Jakby coś mieli to już by to wyszlo. A tak gówno mają pewnie, zniszczyli karierę chłopakowi i w sumie rodzine skrzywdzili bardzo.

moon
Gość
moon
Offline

Nie róbmy z niego ofiary. Do mnie jakoś nikt nie puka o 6 rano i nie zawija a to dlatego ze żyje uczciwie zarabiam uczciwie i sie nie pompuje co ze mnie za przechuj. W Szczecinie sie dużo mówiło jacy to oni wszyscy uczciwi wiec skoro go CBŚP zawinął to chyba nie za kredki.

Lamikoboy
Gość
Lamikoboy
Offline

Ja nie robię z niego ofiary i nie mówię,że był świety. Ale na razie jasno wychodzi,że na razie nie mają żadnych dowodów poza zeznaniami jakiegoś gangusa, że sprzedał komuś dragi i te pożniej niby miałMaterla rozprowadzać. Jakby coś konkretnego mieli to by już sie tym pochwalili. Taki Staruch przesiedział w areście prawie rok i został potem oczyszczony ze wszystkich zarzutów. 3 i pół roku w areszczie spędził inny kibic niejaki Maciej Dorowolski , następnei zostałwypuszczony… takich spraw jest setki ! Szczególnie kiedy mają jakiegoś ‚ świadka” który zeznaje ze usłyszał od kogoś, że ten i że tamten….

moon
Gość
moon
Offline

Dlatego poczekajmy z osądami do końca sprawy bo teraz trudno sie wypowiadac jak sie nie ma wiedzy w sprawie.

vamos
Gość
vamos
Offline

już nie takie kina prokuratura odprawiała

Edward Oncki
Gość
Edward Oncki
Offline

Wracaj szybko Czołgu nie do zdarcia!!!

K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

Zdarł go Jay Silva 😉

K. Witek
Editor
K. Witek
Offline

Ciekawe czy KSW coś działa w sprawie Michała czy też tylko czekają.

moon
Gość
moon
Offline

A co oni mogą działać? Adwokata ma, ewentualnie paczkę mu moze Kawul zanieść do więźnia.