Mirosław Okniński zaproponował zakup udziałów w PLMMA jej konkurentowi, KSW odrzuciło ofertę

05 Lipiec 2017
Mirosław Okniński zaproponował zakup udziałów w PLMMA jej konkurentowi, KSW odrzuciło ofertę

Wspólna historia trenera Mirosława Oknińskiego i niegdyś jego ucznia Macieja Kawulskiego, jeszcze długo będzie pisała kolejne rozdziały. We wczorajszym MMAnews Live #13, wspomniany Maciej Kawulski nie tylko odniósł się do rzekomej historii wspólnego sparringu, ale przywołał również jej dalszy ciąg sprzed kilku tygodni, gdzie krewki właściciel PLMMA, zaproponował mu możliwość wykupienia części udziałów Profesjonalnej Ligi.

Przytoczę historię sprzed miesiąca czasu, kiedy Mirek zadzwonił do mnie z propozycją, żebyśmy kupili udziały w jego federacji. Nawiązałem do tego i zapytałem „Czy jesteś pewien, że chcesz robić interesy z człowiekiem, którego na antybiotykach pobiłeś, z plaskacza potraktowałeś i wygoniłeś z sali?”

I Mirek odpowiedział: „Ale Maciek, my tak musimy się do siebie odzywać, bo gdy tego nie robimy to nie mamy like’ów i nikt nas nie ogląda.” ja z kolei odpowiedziałem: „Ale zrobiłeś ze mnie sierotę, taka sytuacja nigdy się nie zdarzyła” a Mirek na to, „Tak? To musiałem na*ebać komuś innemu.”

Z dobrych wiadomości, niedawny BAN dla Mirosława Oknińskiego na gale KSW był jednorazowy. A przynajmniej do czasu kolejnego, ale ten konkretny obowiązywał tylko na jedną galę.

Zakaz już nie obowiązuje. To mój lokal, więc jeżeli źle o mnie mówisz to na dzisiejszą dyskotekę nie wchodzisz. Ale nie mam powodów do nakładania zakazu wstępu na całe życie.

Komentarze

 • Lamikoboy

  Redaktorze czekamy teraz na wywiad z Mirkiem i pytanie odnośnie tego „plaskacza” 😀 CHyba każdy zdaje sobie sprawę, że Mirek to taki „fantasta”, ale tacy ludzie na naszej scenie też są potrzebni 🙂

  • W. Mrozowski

   Już była historia, wczoraj Maciej na nią odpowiedział. Nie da się więcej dodać, teoretycznie… sami wybierzcie komu wierzyć.

 • pool1892

  Takie sa realia….najlepiej sie promowac na kims juz wypromowanym a KSW jest swietnym przykladem (angaz Pudzianowskiego). Gorzej kiedy granice dobrego smaku sa przekraczane.

 • moon

  ROzumiem jakis pseudo trash ale to co gada Mirek to przekraczanie dobrego smaku. Mozna wiele mowic ale obrzucac sie blotem bo „tak trzeba” to jakas porazka. Zastanawiam sie czy Mirek ma jakiekolwiek fundusze na organizowanie gal bo patrzac na to co sie dzieje to jest jeden wielki armagedon.