Najszczuplejszy Daniel Cormier od czasu zejścia do kategorii półciężkiej

25 Lipiec 2017
0

„Towel Gate” jeszcze długo będzie ciągnął się za Danielem Cormierem, który w kwietniu zaprezentował magiczny sposób na utratę 1,2 funta wagi w jedną minutę. Nic dziwnego, że oczy całego świata są skierowane własnie na jego tuszę. Obecny mistrz zapewnił jednak, że jeszcze nigdy nie był w takiej formie. Powinien, bo przed nim nie lada wyzwanie.

Jest świetnie, rano miałem 17 funtów ponad dozwolony limit półciężkiej. Jestem gotowy do działania. W zasadzie jestem najlżejszy od czasu, gdy po raz pierwszy zrobiłem 205 funtów. Kiedy zmierzyłem się z Cumminsem, miałem funt wagi mniej, ale poza tym to nigdy nie byłem lżejszy.

Gdy kilka dni temu Jones wrzucił przedrzeźniające foto z ręcznikiem, DC wydaje się jakby przeszedł do porządku dziennego po wspomnianej aferze:

Zajęło mu kilka dni, żeby odpowiedzieć na coś co napisałem kilka dni temu. Pierwszy był Derrick Lewis, więc Jon nie był w ogóle oryginalny w swoim dowcipie. To tylko pokazuje, że otacza się ludźmi, którzy mu podpowiadają, że cokolwiek zrobi to będzie fajne. Tak naprawdę to było głupie. W ogóle mi to nie przeszkadza, jestem w komfortowej sytuacji. jak masz takie chude nogi jak on, to lepiej nie naśmiewać się z wagi innych. One są straszne, co mu się stało w nogi?

Póki co, 1:0 dla Jonesa w kontekście wyniku walk i choć Daniel musi wygrać, jest już gotowy na trylogię:

Tak, po wszystkim dam mu rewanż.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o