Norman Parke przed KSW 40: „Ta dziwka Mateusz Gamrot, żąda więcej pieniędzy za rewanż.”

26 Lipiec 2017
Norman Parke przed KSW 40: „Ta dziwka Mateusz Gamrot, żąda więcej pieniędzy za rewanż.”
foto.: k

Jeżeli chodzi o to czego chce Norman Parke, Irlandczyk wydaje się nie mieć żadnych hamulców tym bardziej, że przecież za pierwszym razem zadziałało, bo otrzymał to na czym mu zależało. Teraz organizacja zmierza do Dublina, więc stawka rośnie. Najpierw, w komentarzu na swoim fan page’u sprzed kilku godzin zdradził, co powstrzymuje go jeszcze przed finalnym otrzymaniem rewanżu z mistrzem wagi lekkiej KSW:

Ta dziwka Mateusz Gamrot, żąda więcej pieniędzy za rewanż ze mną… piłka jest po jego stronie boiska. KSW powiedziało mu, że musi ze mną walczyć, on na to, że musi dostać większą wypłatę jeżeli ma zmierzyć się ze mną w Irlandii. On tego potrzebuje ponieważ wie, że walka zakończy się w trakcie tych pięciu rund.

22 października szykuje się na wyjątkowe święto dla polsko-irlandzkich fanów MMA, a potencjalny rewanż może wywołać szaleństwo wśród „wyspiarzy”, którzy zasiądą na trybunach. Tym bardziej, że już na łamach MMAnews #13 Maciej Kawulski potwierdził, że Parke zasłużył i nie ma w tej chwili lepszego kandydata na pretendenta wagi lekkiej. Pytanie, jak włodarze zareagują na już podniesioną swego czasu stawkę dla Mateusza i próbę kolejnego jej podniesienia?

Nie czekając na rozwój sytuacji, Irlandczyk dorzucił kolejny post.

Hey CHAMP!! Sorry chump @mateusz_gamrot the ball is in your court,, accept the big money and fight!! I have balls so…

Opublikowany przez 'Stormin' Norman Parke na 26 lipca 2017

Komentarze

 • moon

  A moze ten pedofil Parke za free zawalczy?????

  • W. Mrozowski

   Jakiś fragment życia Normana, który przegapiliśmy?

   • moon

    Dołożyłem swoje ziarenko do „trashtalku ;)”