Paweł Jóźwiak: „Marian Ziółkowski to zawodnik FEN, wypożyczony dla PLMMA.”

28 Lipiec 2017
0
Paweł Jóźwiak: „Marian Ziółkowski to zawodnik FEN, wypożyczony dla PLMMA.”

Przejście Marcina Naruszczki z PLMMA do FEN, najwyraźniej napawa współorganizatora wrocławskiej organizacji Pawła Jóźwiaka, nieskrywaną dumą. Przy okazji porannego newsa, głównodowodzący Fight Exclusive Night nawiązał bowiem do sierpniowej walki Marcina oraz do wcześniejszych doniesień na MMAnews o jesiennym pojedynku Mariana Ziółkowskiego o pas:

Mamy nowy kontrakt z Marcinem Naruszczką, bo poprzedni się skończył. Natomiast Marian Ziółkowski cały czas pozostaje pełnoprawnym zawodnikiem na kontrakcie z FEN, który za naszą zgodą został wypożyczony do PLMMA.

Obecność Naruszczki na przyszłych gala PLMMA jest bardzo wątpliwa po ostatnich rewelacjach z obozu Mirosława Oknińskiego, natomiast na pewno warto obserwować co wydarzy się w kontekście Mariana, który dzierży pas Profesjonalnej Ligi i również jest przymierzany do startu jesienią na FEN. Terminy obu gal FEN 19 i PLMMA 74, są bowiem oddalone zaledwie o dwa tygodnie, ale najwyraźniej póki co nie ma problemu.

Akurat w chwili gdy powstawał ostatni akapit, udało nam się porozmawiać z mistrzem PLMMA Marianem Ziółkowskim, który trenuje obecnie w Brazylii i wyjaśnił nam, że jego fani nie muszą się o nic martwić. Zarówno w kontekście miejsca do trenowania, ani przyszłości zawodniczej:

W ostatnich dniach najwyraźniej dużo dzieje się w rodzimym klubie w Warszawie, o czym dowiedziałem się z internetu będąc tutaj. Ja zawsze jestem za trenerem Mirosławem i nadal kontynuujemy współpracę. Jeżeli chodzi o moją kolejną walkę, to wspólnie ustaliliśmy, że najpierw zawalczę na październikowym FEN 19, a pas Profesjonalnej Ligi MMA będę bronił w grudniu na Torwarze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o