Piotr Jeleniewski zrezygnował z funkcji trenera zawodników MMA

25 Lipiec 2017
3
Piotr Jeleniewski zrezygnował z funkcji trenera zawodników MMA

Coś się zaczyna i coś się kończy. Po latach w roli trenera, wcześniej managera, wielu topowych zawodników MMA w kraju, Piotr Jeleniewski postanowił odłożyć „trenerkę” na bok. Informacja pojawiła się najpierw na portalu www.mmarocks.pl, a chwilę później na oficjalnym fan page’u (byłego już) trenera.

It’s done

walka Daniela była moją ostatnią w roli trenera w startach zawodowych mma. Było to doświadczenie wyjątkowe, dało mi wiele niezapomnianych emocji, możliwość poznania miejsc i ludzi wyjątkowych. Otrzymałem dzięki tej pracy wyróżnienie udziału w momentach ważnych dla sportowców, z którymi pracowałem. Nie zawsze były to chwile łatwe. Dziękuje im za okazane zaufanie i życzę dalszych sukcesów w ich drodze.

Dla mnie nadszedł czas decyzji i podjęcia nowych wyzwań. Jestem związany ze sportami walki od ponad 30 lat, dalej będą częścią mojego życia, ale w innym już wymiarze. Ogrom doświadczenia i wiedzy zdobytej podczas pracy trenerskiej, w myśl zasady „Nauka nigdy się nie kończy”, jest dla mnie istotnym elementem rozwoju, także w wymiarze ludzkim. Wiele lat temu, ktoś, kto wywarł na mnie ogromny wpływ w podejściu do sportów walki, na moje pytanie czemu poświęcił się sztuce walki, odpowiedział:
„by być wolnym duchem/umysłem.”

Po latach zrozumiałem co miał na myśli i z tym uczuciem, będę dalej podążał swoją drogą. Życie przyniosło mi także doświadczenia, dzięki którym nauczyłem się by:

„nie bać się śmierci, lecz nieprzeżytego życia”

Życzę wszystkim, aby ich droga była również pełna przeżyć i wyjątkowych chwil. Jednocześnie dziękuje za wiele lat wsparcia, wiary we mnie ale także opluwania – to jest przecież prawdziwa miara sukcesu w naszym kraju.

ze sportowym pozdrowieniem
PJ

Współpracujący z Piotrem management MMA Cartel zapowiedział, że ma już plan B dla zawodników S4.

Nic nie może przecież wiecznie trwać…

Piotr Jeleniewski kończy swoją trenerską karierę. Z tego miejsca chciałbym podziękować za wieloletnią, bo trwającą niemal od początków naszej grupy, współpracę przy wielu zawodnikach, galach i projektach. Sam, jako manager, wiele mogłem się od Piotra nauczyć, także w wymiarze czysto ludzkim. Z pewnością nauki wyciągnięte od najmilszego z trenerów nie pójdą w las. Piotrowi życzymy szczęścia i spełnienia zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Do zobaczenia wkrótce, bo przecież nie samym MMA człowiek żyje.

Wszystkich fanów możemy przy okazji uspokoić. Zawsze mamy z tyłu głowy plany B, C, a nawet D. Życie toczy się dalej i wkrótce dowiecie się co dalej z naszymi czołowymi ciężkimi. Bądźcie czujni.

Póki co w niepotwierdzonej formie, ale za kulisami dosyć często wspomina się, że zawodnicy jak: Marcin Tybura, Daniel Omielańczuk, Jan Błachowicz czy Damian Janikowski, przejdą do innych klubów, chociaż Paweł Kowalik z MMA Cartel nie wyklucza żadnego scenariusza, łącznie ze zmianą warty w S4. Czas jednak pokaże w którym kierunku podążą ich losy.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PrimoW. Mrozowskipool1892 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Primo
Gość
Primo
Offline

Powodzenia trenerze !

pool1892
Gość
pool1892
Offline

Kolejny odcinek mmanewslive fajnie gdyby byl w pelni poswiecony wlasnie obecnej sytuacji S4. Skoro zawodnicy od dluzszego czasu pojawiali siebw WCA za kulisami musialo sie cos dziac jakis czas