Prezes TV Puls o 'turbulencjach’ w PLMMA: „Wciąż jesteśmy otwarci na współpracę.”

12 lipiec 2017
2
Prezes TV Puls o 'turbulencjach’ w PLMMA: „Wciąż jesteśmy otwarci na współpracę.”

Ostatnie zawirowania w szeregach Profesjonalnej Ligi od osoby samego trenera, przez jego zawodników, aż po współpracę z Telewizją Puls, wywołały solidne tąpnięcie w polskiej scenie mieszanych sztuk walki. W całej układance zabrakło jednego kawałka, który częściowo wyjaśnił dla MMAnews prezes TV Puls – Dariusz Dąbski.

TV Puls emitowała dwie ostatnie Gale PLMMA, które w naszej opinii były zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Zespół TV Puls bardzo się zaangażował w ten projekt, ponieśliśmy znaczące inwestycje. Przykro nam z powodu obecnych turbulencji w Federacji PLMMA, ale mamy nadzieję, że sportowy duch i wola walki przezwyciężą wszelkie wyzwania, które stoją przed Federacją. My zawsze jesteśmy zainteresowani wzbogaceniem oferty dla naszych widzów i jesteśmy otwarci na współpracę, jeśli tylko przedsięwzięcie ma dla nas sens biznesowy i zapewnia najwyższą jakość rozrywki, w tym wypadku spektakularnego widowiska sportowego. Z naszych ostatnich doświadczeń oraz wyliczeń wynika, że tylko znaczące, czyli duże Gale mogą przynieść oczekiwane efekty, które mają szansę w pełni zaspokoić i zadowolić wszystkie strony. Za organizację takich właśnie Gal trzymamy kciuki i z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich wspaniałych Zawodników, których mieliśmy szansę poznać i oglądać w TV Puls, jak i Zarząd Federacji oraz wszystkie osoby zaangażowane w projekty, które mieliśmy przyjemność wspólnie zrealizować.

Współpraca z telewizją Puls tchnęła w organizację całkowicie nowe życie, dzięki czemu sami fani, jak również zawodnicy Mirosława Oknińskiego, na nowo uwierzyli, że PLMMA może być ważną częścią polskiej sceny. Czy obie strony spotkają się przysłowiowo „po środku” we wzajemnych oczekiwaniach? Czas pokaże.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
boohmacher
4 lat temu

Mysle ze jest w Polsce jeszcze duzo ludzi/potencjalnych zawodnikow, ktorzy przyciagna widzow przed telewizory. Pytanie tylko czy PLMMA bedzie stac zeby oplacac freak fighty i czy powazni zawodnicy beda chcieli walczyc dla PLMMA. Niezaleznie od wszystkiego bardzo bym chcial zeby TV PULS transmitowalo gale MMA, jak nie PLMMA to Spartana albo inne polskie organizacje z aspiracjami.

Lamikoboy
Lamikoboy
4 lat temu

Chyba tylko gala Lwie Serce: Powrót Kickboksera Najman vs Trybson da radę. Problem jest tylko taki,że ten Trybson nikogo nie interesuje, dla przecietnego ” Janusza” jest noł nejmem, a gala z nim czy bez niego ma taką samą oglądalność. Najmana w Polsce wszyscy nienawidzą i chcą zobaczyć jak odklepuje.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x