Słabe wyniki sprzedaży PPV gal Bellator 180 i UFC 213

21 Lipiec 2017
0
Słabe wyniki sprzedaży PPV gal Bellator 180 i UFC 213
foto.: usa today

Trend podziału sceny sportów walki na wielkie gale, które rosną i wszystko inne, które maleje, przybiera na sile. UFC 213 i Bellator w Nowym Jorku miały odcisnąć mocne piętno, a skończyło się na wyniku mocno poniżej przeciętnej.

Wg dziennikarza Dave’a Meltzera, UFC 213 z Yoelem Romero i Robertem Whittakerem, oscyluje w przedziale 125-150 tysięcy sprzedanych subskrypcji. Sytuacji na pewno nie poprawiła Amanda Nunes wycofując się ze starcia z Valentiną Shevchenko, choć żadna z Pań nie jest magnesem sprzedażowym na PPV.

Jeszcze gorzej ma się wynik sprzedażowy napompowanej Bellator 180 z końca czerwca, która opierała się o duże nazwiska. Nie pomógł nawet mistrz sprzedażowy Chael Sonnen i jego wieloletni konflikt z Wanderlei’em Silvą. Cudu nie dokonał również legendarny Fedor Emelianenko, który szybko padł od ciosów Matta Mitrione. Przewidywane wyniki sprzedażowe oscylują w przedziale 90-130 tysięcy subskrypcji.

Tak jak zostało podane na początku, wielkie wydarzenia z kolei przybierają na sile. Zbliżający się pojedynek Mayweather vs McGregor, szykowany jest na światowy hit. Zakłady stawiają na mniej więcej 5 mln sprzedanych subskrypcji, a Showtime/UFC stawia na 7 mln w USA i 1,4 na Wyspach Brytyjskich.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments