TUF 25: Jesse Taylor poddał Jamesa Krause i zmierzy się z Dhiego Limą w Wielkim Finale

06 Lipiec 2017
0
TUF 25: Jesse Taylor poddał Jamesa Krause i zmierzy się z Dhiego Limą w Wielkim Finale

Ostatni odcinek dwudziestego piątego sezonu zakończył się sukcesem znanego w Polsce Jessy’ego Taylora, który jak burza przeszedł przez drabinkę turniejową. JT Money powtórzył wyczyn z poprzedniego pojedynku i zadusił Jamesa Krause w trzeciej rundzie, awansując do Wielkiego Finału TUF 25, który odbędzie się już jutro w Las Vegas.

Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje ponownie. To niesamowite. W końcu dokończyłem swoją robotę. To już 9 lat, ale czuję się w żywiole.

 Jesse to finalista siódmego sezonu, który w jego przypadku nie doszedł do skutku. Gdy kamera ochrony uchwyciła video na którym Taylor wykopał okno z limuzyny podczas świętowania, Dana White usunął go z programu twierdząc, że ten nie jest jeszcze gotowy na presję jaka czeka go w pierwszej lidze. Jego piątkowym rywalem będzie Dhiego Lima, który wszystkie trzy wygrane w programie odniósł przez jednogłośne decyzje. Zwycięzca odejdzie z 250 tysiącami dolarów nagrody!
Nie mogę być z siebie bardziej dumny niż teraz. Nie mogłem prosić o więcej. To absolutne marzenie. Jeszcze do mnie nie dotarło. To wymarzone doświadczenie.
Powtórkę z walki możecie zobaczyć na video poniżej.

Ostatni odcinek TUF 25 oczywiście zakończył się zadymą w amerykańskim stylu, gdzie powoli przełamywana była zasada o nietykalności pomiędzy uczestnikami, którzy najwyraźniej nie mogli się już obawiać usunięcia z show.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o