UFC 214: Volkan Oezdemir znokautował Manuwę w 42 sekundy i wyzwał zwycięzcę walki wieczoru

30 lipiec 2017
0
UFC 214: Volkan Oezdemir znokautował Manuwę w 42 sekundy i wyzwał zwycięzcę walki wieczoru
foto.: ufc.com

Wow! Volkan Oezdemir pokazał to co Jan Błachowicz miał szansę i powinien był zrobić, by dzisiaj być na ustach całego świata. 27-letni Szwajcar potrzebował zaledwie 42 sekundy, żeby powstrzymać niebezpiecznego Jimiego Manuwę w Anaheim.

Walka szybko nabrała tempa i przeniosła się do klinczu, gdzie Anglik wydawało się, poradzi sobie bez zastrzeżeń. Przesadnie wyluzowany, został trafiony dwa razy lewym podbródkowym i cofając się, otrzymał jeszcze zamaszysty lewy, który powalił go na tyle mocno, że jeszcze uderzył tyłem głowy o matę. To był wyraźny sygnał, dla Volkana, który doskoczył i dobił go do niemal do nieprzytomności, bo Manuwa jeszcze długo walczył z sędzią głównym. Po wszystkim, Volkan Oezdemir skomentował:

Nie wiem co we mnie drzemie, ale Mam w rękach dynamit. Trzy dni temu, kiedy pogazywaliście JJ vs Cormier i zobaczyłem tę technikę, pomyślałem, że zrobię tę technikę w trakcie walki. Zgodnie z moim przydomkiem „No Time”… Nie mam czasu, więc oczywiście chcę zwycięzcę dzisiejszej walki wieczoru.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x