Yoel Romero kontynuuje „flagowy” kontratak na Bispinga

17 Lipiec 2017
Yoel Romero kontynuuje „flagowy” kontratak na Bispinga

Gdy Michael Bisping podarł kubańską flagę w trakcie niedawnej walki Romero z Robertem Whittakerem, Kubańczyk odpowiedział filmem na którym pali flagę Wielkiej Brytanii, jednak to było dla niego za mało. Nie czekając na odpowiedź, Yoel przeszedł do drugiego ataku, lecz tym razem pokusił się całkiem niezłą składankę prosto z Kuby. #SeeYouSoonBoi

Komentarze

 • sw

  Uciekinier z własnego kraju, który nawet w trash talku nie potrafi wymyślić nic własnego tylko podrabia pomysły swojego oponenta. Żenada.
  Dobrze, że przegrał z Whittakerem.

  • W. Mrozowski

   Ta składanka była całkiem niezła jak na Yoela 🙂 Co do „uciekiniera”, to na Kubie nie da się chyba specjalnie żyć, jeżeli myślisz o profesjonalnej karierze w sporcie. Ba, swego czasu pewnie sama ucieczka stamtąd była sukcesem. Aż sobie zobaczę dokument o Kubie na Netflixie.

  • Bartłomiej Tlałka

   To tak jakbyś powiedział że JJ uciekła z kraju.. Chcesz być mistrzem musisz trenować z najlepszymi, a najlepsze kluby są na dzień dzisiejszy w US, nie widzę żeby koleś wypierał się swojego pochodzenia, a jego inteligencja to już zupełnie inna kwestia 🙂 Nie pierwszy i nie ostatni sportowiec który nie jest bystrzakiem.

 • Zawodnik32

  Fajne 🙂

  • W. Mrozowski

   „I luh U” zawodnik32