Zapalenie zatok powodem wycofania się Amandy Nunes z walki wieczoru UFC 213

10 Lipiec 2017
0
Zapalenie zatok powodem wycofania się Amandy Nunes z walki wieczoru UFC 213

Już na konferencji prasowej po UFC 213, Dana White stwierdził, że ostateczna decyzja mistrzyni Amandy Nunes o wycofaniu się z walki z Valntiną Shevchenko, była bardziej natury psychologicznej, o czym więcej napiszemy w podsumowaniu tegoż wydarzenia, aniżeli zdrowotna. Korzystając z mediów społecznościowych, Brazylijka przekazała własną wersję wydarzeń.

Wszyscy czekają, żeby usłyszeć moją wersję… mam chroniczne zapalenie zatok. Już wcześniej zdarzyło mi się stoczyć pojedynek z tą dolegliwością w trakcie walki, ale tym razem się nie udało. Podczas zbijania wagi, nie byłam w stanie oddychać i czułam, że nie potrafię złapać równowagi z powodu ciśnienia w zatokach. Nie czułam się wystarczająco dobrze, by otrzymywać ciosy na głowę z tak dużym ciśnieniem. Zabrano mnie do szpitala tuż po ważeniu i tylko sprawdzili mi krew i stan nawodnienia, po czym zwolnili mnie bazując tylko na tych dwóch. Następnego dnia wróciłam tam i zrobiłam sobie zdjęcie rentgenowskie, na którym znaleźli problem i przypisali mi antybiotyki, kierując od razu do specjalisty. Nigdy wcześniej nie wycofałam się z walki. Przepraszam wszystkich fanów, którzy przyszli mnie zobaczyć. Wynagrodzę Wam to następnym razem w oktagonie. Walka została przeniesiona, wciąż jej chcę. Wciąż chcę tej rywalki. Dziękuję.

Czekamy na rozwój wydarzeń w kategorii koguciej kobiet, ale co znamy już z historii Jona Jonesa, Dana White oficjalnie wykluczył Amandę Nunes z udziału w jakiejkolwiek przyszłej walce wieczoru na gali UFC.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments