Cody Garbrandt vs. TJ Dillashaw oficjalnie potwierdzone na UFC 217

17 Sierpień 2017
0
Cody Garbrandt vs. TJ Dillashaw oficjalnie potwierdzone na UFC 217

Jak podaje organizacja UFC starcie o pas w kategorii koguciej pomiędzy Codym Garbrandtem (11-0; UFC: 6-0) a TJ’em Dillashawem (14-3; UFC: 10-3)  będzie miało swój finał na gali z numerem 217 w Madison Square Garden.  Pierwotnie obaj panowie mieli zmierzyć się na UFC 213 jednak kontuzja pleców uniemożliwiła start reprezentantowi Strong Style Fight Team.

Garbrandt idzie jak burza w największej organizacji na świecie pokonując wszystkich na swojej drodze. Obecnie jest na fali sześciu zwycięstw z rzędu a ostatnią walkę po niesamowitej batalii wygrał z byłym dominatorem kategorii koguciej Dominickiem Cruzem (22-2; UFC: 5-1) odbierając mu tym samym pas mistrzowski. Co więcej No Love aż 9 z 11 zwycięstw w karierze odniósł przez nokaut.

Dillashaw z kolei po utracie najwyższego trofeum w starciu właśnie z Cruzem, którego jego najbliższy rywal pokonał w ostatniej walce, wraca po dwóch mocnych zwycięstwach i od dłuższego czasu nawołuje do pozyskania kolejnej szansy zdobycia tytułu. Jak widać skutecznie, ponieważ już 4 listopada na gali w Nowym Jorku będzie mógł ponownie usłyszeć „and new the undisputed UFC bantamweight champion of the world …”

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o