Damian Stasiak wyjedzie na przygotowania do Jackson Wink MMA Academy

31 Sierpień 2017
0
Damian Stasiak wyjedzie na przygotowania do Jackson Wink MMA Academy

Kolejny z Polaków dołączył tymczasowo do jednego z najlepszych klubów mieszanych sztuk walki na świecie, a mianowicie do słynnego Jackson-Wink MMA Academy. Damian Stasiak (10-4; UFC: 2-2), bo o nim mowa poinformował na swoim profilu na instagramie, że od niedzieli będzie trenował w Stanach Zjednoczonych wraz z Marcinem Tyburą (16-2; UFC: 3-1).

Wg managera Sebastiana Świerkota, Webster będzie przygotowywał się przez pełny miesiąc do swojej najbliższej walki na UFC Fight Night 118, które odbędzie się 21 października w Gdańsku. Jego rywalem będzie Brian Kelleher (17-8; UFC: 1-1).

View this post on Instagram

Marcin Tybura już na miejscu, rozpoczął swoje treningi JacksonWink MMA. Ja już w niedzielę ruszam i dołączam do niego. Będę robił wszystko, aby być jak najlepiej przygotowany do mojej najbliższej walki na UFC Gdansk. Wyjazd nie był by możliwy bez pomocy moich sponsorów. Bardzo dziękuję za to że jesteście ze mną oraz za to, że dzięki Waszej pomocy mogę cały czas się rozwijać./// @tyburamarcin is already on the spot, started his #jacksonwinkmma trainings. I'm going to join him on Sunday 💪I will do everything I can to be prepared as best as possible for my next fight on the UFC Gdansk. The trip would not be possible without help of my sponsors. Thank You very much for being with me. With Your help I am able to grow. Pphu Wojtex Profilaktyka i Zdrowie Opiume Jubiler Centrum Ubezpieczeń Agnieszka Sadowska RADIX Konstrukcje Stalowe i Metalowe Radek Borowski Centrum Medyczne BIMED ActiveRehab – Centrum Rehabilitacji #sushikushi #kapitanhouk #pitbullwestcoast Storm Cloud #ufcgdansk #ufc #albuquerque #mma #polishfighter #timetoprepare #bestofthebest

A post shared by Damian Stasiak (@stasiakmma) on

 

 

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o