Cormier skomentował kolejną wpadkę Jonesa: „Nie mogę uwierzyć, że przechodzimy to ponownie.”

23 Sierpień 2017
Cormier skomentował kolejną wpadkę Jonesa: „Nie mogę uwierzyć, że przechodzimy to ponownie.”
foto.: The Sun

Daniel Cormier… zawodnik, który pokonał wszystkich, tylko nie Jona Jonesa. Kto wie, teraz być może nawet z szansą odzyskania mistrzowskiego pasa, gdy JJ zostanie oficjalnie pozbawiony tytułu po kolejnej aferze z dopingiem. Póki co, w rozmowie z MMA Fighting, DC krótko zareagował na najnowsze wydarzenia:

Ciężko mi znaleźć słowa, by opisać to jak się teraz czuję. Jestem bardzo zawiedziony, słysząc te doniesienia. To bardzo emocjonalne. Jako sportowcy, musimy się poddać pewnemu procesowi, ale odniosę się do tego bardziej szczegółowo w momencie, gdy dowiem się dokładnie co się stało.

W moim mniemaniu, 29 lipca współzawodniczyłem i przegrałem. Myślałem, że Jon Jones był lepszym człowiekiem tego dnia. Nie wiem już co dalej mam myśleć. Nie mogę uwierzyć, że przechodzimy przez to wszystko ponownie. Zobaczymy co się stanie dalej.

Dziękuję wszystkim fanom za wsparcie mojej osoby w tych ciężkich czasach. Kocham Was bardzo mocno.

Czy możliwy jest scenariusz w którym Daniel Cormier zachowa tytuł? Czy może będzie pierwszy w kolejce do jego odzyskania? Te i więcej odpowiedzi na pewno poznamy niebawem. Kariera po UFC 214 nie będzie jednak łatwa dla żadnego z nich.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Z Rumble’m wygrasz, z Gusem wygrasz, ale z Jonem Jonesem już nie wygrasz. Nigdy!

  • W. Mrozowski

   Z Gusem wygrasz, z DC wygrasz, ale z USADA już nie wygrasz. Nigdy!

   • Edward Oncki

    He he he. Dobre 🙂

 • Primo

  Oszust . Oszukal swoich fanow . Oszukal swojego pracodawce i tyle