Diana Belbita prawdopodobnie powróci do KSW w 2018 roku

autor:
31 Sierpień 2017
Diana Belbita prawdopodobnie powróci do KSW w 2018 roku
foto.: gazetalubuska.pl

Niedawna pretendentka do mistrzowskiego pasa KSW nie zwalnia tempa. Po przegranej z Ariane Lipski podczas KSW 39, Diana Belbita (9-3-0) w lipcu wróciła na zwycięskie tory pokonując Morgane Manfredi (0-3-0) większościową decyzją sędziów, a już szesnastego września zmierzy się o pas organizacji Superior FC z Iony Razafiarison (2-1-1).

Zapytana przez naszą redakcje o powrót do KSW, odpowiedziała:

W KSW prawdopodobnie zawalczę w przyszłym roku. Pod koniec tego roku mam trzy walki zaplanowanie w innych federacjach.

Wychodzi na to, że ewentualne zdobycie pasa Superior FC nie spowoduje kolizji w występach dla ”Polskiego giganta” i jeżeli wszystkie zaplanowane walki pójdą po myśli ”Wojowniczej Księżniczki”, zobaczymy ją ponownie w okrągłej klatce Konfrontacji Sztuk Walk. Czekamy na powrót Diany do Polski !

Komentarze

 • moon

  Manfredi rekord 0-3 a Belbita wygrywa z nią przez większościowa decyzje? Trochę słabo jak na powrót do KSW No chyba ze biły sie aż krew tryskała albo taki jest dramat w kobiecym mma ze nie ma kogo wystawiać.

  • Łukasz „El Jot” Wojno

   Swoją drogą myślę, że zasłużyła na kolejną szansę zwłaszcza, że zdecydowanie wygrała z Lubońską, no i walczyła o pas, co powinno coś znaczyć. Mi osobiście nie podoba się to jak zawodnik walczy o pas a później organizacja z niego rezygnuje.

 • Zawodnik32

  No teeeż jest ładniusia 🙂