Gala Iron Warriors Team po raz kolejny została odwołana

17 Sierpień 2017
Gala Iron Warriors Team po raz kolejny została odwołana

Finałowa gala Iron Warriors Team, która miała odbyć się 2 września w Bydgoszczy została odwołana. Taką informację przekazała sama organizacja w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

Na trzeciej gali IWT miały zmierzyć się ze sobą reprezentacje miast, które walczyły w pierwszej oraz drugiej edycji turnieju: Gdynia, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Wałbrzych oraz Zabrze. Niestety na ostateczne rozstrzygnięcie tego, która z polskich ekip jest najlepsza będziemy musieli jeszcze poczekać.

Poniżej oficjalny komunikat ze strony organizatora:

Po pierwszej gali, która odbyła się w styczniu, organizacja każdego kolejnego wydarzenia była dla nas bardzo trudna. Dwa odwołane terminy oraz poziom sportowy gali czerwcowej spowodowały ogromne koszty organizacyjne, które stały się dla nas za wysokie.

Gala wrześniowa miała pokazać potencjał tego wydarzenia, jednak ze względu na wycofanie się zespołu z Wałbrzycha, który zaburzył formule gali oraz rozwiązanie umowy ze stacją TVN Turbo – co skutkowało rozwiązaniem umów ze wszystkimi sponsorami – nie jesteśmy w stanie zorganizować gali finałowej. Idzie za tym konieczność odwołania gali 2 września, która miała odbyć się w Bydgoszczy.

Wszystkich, którzy wierzyli w tą formułę przepraszamy, a osoby, które zakupiły bilety na galę w Bydgoszczy prosimy zgłosić się o zwrot pieniędzy w miejsca gdzie te bilety nabyły.

Pozdrawiamy, przepraszamy i liczymy, że wrócimy silniejsi!

Komentarze