James McSweeney zabiera głos przed domniemaną walką z Pudzianowskim na KSW 40 w Dublinie

autor:
20 Sierpień 2017
James McSweeney zabiera głos przed domniemaną walką z Pudzianowskim na KSW 40 w Dublinie

Spekulacje na temat walki byłego pretendenta do pasa KSW wagi ciężkiej – James’a McSweeney’a (15-15-0) z Mariuszem Pudzianowskim (11-5-0/ 1NC) trwają już od dłuższego czasu, a dzisiaj ”The Hammer” opublikował na swoim facebooku wpis podpowiadający właśnie ewentualne starcie z ”Pudzianem”.

That is a fact……Yes i hear mariuz is anice guy…..That has nothing todo with the fight gameI have knocked out…

Opublikowany przez James Mcsweeney na 20 sierpnia 2017

 

Pudzianowski jest aktualnie po mocnym zwycięstwie nad Tyberiuszem Kowalczykiem (3-1-0), którego pokonał przez techniczny nokaut podczas KSW 39: ”Colosseum”. Aktualna forma ”Pudzilli” jest naprawdę imponująca co pokazał właśnie podczas ostatniej swojej walki, a spotkanie się i wygranie z agresywnym McSweeney’em mogłoby zapewnić Polakowi miano pretendenta do pasa kategorii ciężkiej. Anglik natomiast, ostatnimi czasy nie miał najlepszej passy, bo w ostatnich pięciu walkach czterokrotnie zaznawał smaku porażki, a ostatnią wygraną zaliczył podczas KSW 32 poddając Marcina Różalskiego. Ponadto James wraca do startów MMA po chorobie (epilepsji, która objawiła się w pojedynku z Bedorfem) i nie wiadomo w jakiej będzie formie.

 

Tutaj możemy zobaczyć nagranie z treningu McSweeney’a

Sparred 15 rounds of boxing yesterday with 3 different heavyweight professionals, so i had to rest the evening. So up early in the pit sunday morning Squat day….200kg (440lbs) still 10 weeks out from fight. @martinlewandowski @ksw_mma Yes he my be a strong man, he lifted alot heavy crap…….Do you know what i was doing while he was lifting balls, pulling planes????? I WAS KNOCKING PROFESSIONAL FIGHTERS OUT At the highest level!! Elephant is not king of the jungle…….@iqonclothingco @pitbullsports@fearthefighter_ @nikcarville @genesismagym @grit_gym @mcsweeneyfightfactory@emfitness@imagenutrition

Opublikowany przez James Mcsweeney na 20 sierpnia 2017

Komentarze

 • Łukasz „El Jot” Wojno

  Nie sądziłem, że James jeszcze wróci ale pojedynek może być ciekawy 😉
  Btw. To chyba dział polskie mma 😉

  • K. Witek

   James jest ok, agresywny, charakterystyczny… w sam raz 🙂
   Do działu, to uważam, że skoro KSW Dublin to jest to światowe MMA.

   • Łukasz „El Jot” Wojno

    Oby tylko zdrowie pozwoliło.
    Polska organizacja, polscy zawodnicy, wszystkie newsy związane z KSW Dublin są w „polskie MMA”

    • K. Witek

     Wybacz. Jak długi masz tu staż ?
     Poza tym news jest głównie o McSweeney’u.

     • Łukasz „El Jot” Wojno

      Umiem czytać 😉 Napisałem co myślę, jeśli wzbudza to Twoją ciekawość portal śledzę od co najmniej kilku lat. Zwracając Ci uwagę sugerowałem się m. in. artykułami o Parku, który też Polakiem nie jest. Troszkę dystansu, nie musimy być od razu tacy uszczypliwi, przecież jesteśmy tu z pasji 😉

     • K. Witek

      Uszczypliwi ? Nie dałem po prostu uśmieszku i już uszczypliwy ? :O
      Ja uważam, że powinno być tutaj, skoro tak uznałem to nie bez powodu. Luz. :>

     • W. Mrozowski

      KSW Dublin sprawia mi spore problemy przy wyborze działu, ale jeżeli to tylko McSweeney, to może być zagranica. Proponuję ustalać to między sobą na priv 🙂

     • K. Witek

      Jeżeli tytuł brzmiałby: Pudzianowski zabiera głos w sprawie walki z Mc… to byłoby w ”Polskim” 🙂

     • moon

      Widzę ze powstał „problem roku” wśród komentujących. Ja proponuje wrzucić ten temat do działu mininews i wtedy pogodzimy nadgorliwych ????

     • W. Mrozowski

      Miano problemu roku przejąłeś wielokrotnie, reszta może co najwyżej wąchać Twoje spaliny 🙂

 • Zawodnik32

  Pudzianowski nie byłby bez szans w tym pojedynku, McSweeney w walce z Bedorfem spuchł już w pierwszej rundzie. Chyba, że miało to powiązanie z atakiem choroby.

 • pool1892

  Dla Pudziana zdecydowanie bardziej Fernando

 • Lamikoboy

  Jak dla mnie takie zestawienie szału nie robi 1-4 w ostanich 5 walkach. Bardziej Frenando, albo nawet ten rumuński gigant przynajmniej Januszom sie będzie podobać. Ten Alexandru Lungu ma 6-1 i myślę, że Pudzian go spokojnie zrobi a fajnie można taki pojedynek rozleklamować. Plus na pewno sporo Rumunów by przyszło na walkę. Z chęcią bym to obejrzał.

 • Vmvm

  James Thompson i zwieńczenie trylogii byłoby ciekawszą opcją.