Jan Błachowicz vs Devin Clark na karcie walk UFC Gdańsk

09 Sierpień 2017
Jan Błachowicz vs Devin Clark na karcie walk UFC Gdańsk

W tym przypadku fani również dobrze spekulowali, strzelając w każdą ze stron i szukając potwierdzenia rywala dla Jana Błachowicza na galę UFC w Gdańsku. Przed chwilą Przegląd Sportowy potwierdził nie tylko jego udział 21 października ale również nazwisko jego rywala, którym będzie Devin Clark (8-1).

Amerykanin stoczył dla UFC trzy pojedynki, gdzie zaliczył najpierw pierwszą porażkę w karierze, a później szybko odbił się dwoma zwycięstwami. „Człowiek decyzja”, bo tak można nazwać Clarka, ostatnie 4 z 5 zwycięstw odniósł właśnie przez punktację sędziów.

Dla Błachowicza zdecydowanie będzie to pojedynek ostatniej szansy wewnątrz organizacji. Przydałoby się mocne zwycięstwo, a nie jedynie zwycięstwo, a więc „wszystko albo nic!”. Liczymy na Janka Błachowicza.

Komentarze

 • moon

  Mysle ze juz najwyzszy czas dac MEGA walke i pokazac sie z dobrej strony. Dotychczasowe walki Blachowicza byly beznadziejnie nudne, kondycje ja mam lepszą na kacu. Obserwujac „postępy” Janka uwazam ze bedzie to jego ostatnia walka w UFC. Nie dla psa kielbasa. Słaby w klatce, słaby medialnie, słaby w gadce. Juz tu kiedys o tym pisalem ale napisze jeszcze raz. Uwazam ze wlasciciele KSW wykonali mistrzowski ruch zwalniajac Janka z KSW i puszczajac do UFC. Kasy by chcial nie wiadomo ile a widzimy jaki to beznadziejny zawodnik w kazdej plaszczyznie i Kawulski z Lewandowskim w pore to zauwazyli ( Rysiewskiego nie posądzam o takie analizy skoro nie potrafi od lat nawet uaktualnic zakladki „zawodnicy”) 😉

  • W. Mrozowski

   Zapłacę, by zobaczyć tę kondycję na kacu 🙂

   • moon

    Redaktor niech zbiera na kamerę a nie prowadzi politykę rozdawnictwa ????

    • K. Witek

     Moon dalej schowany za gardą, czeka na mocną kontrę 🙂

  • vamos

   nic dodac nic ujac.
   Ps. Nie moge sie doczekać kiedy znów zobaczymy ten talent i świetną dyspozycje Janka. Pamiętacie? Ja też

 • Lamikoboy

  Patrząc na statystyki Janka w UFC, to nawet jego zywciestwo na punkty w słabym stylu może skutkować wyrzuceniem z UFC. Janek ma już 34 lata, także jezeli coć chce jeszcze osiągnąć to jego ostatnia szansa. Tylko niech juz lepiej nie opowiada o formie życia 😀 😀

 • Primo

  Trzymam kciuki Janek 🙂 Tym razem bedzie lapa w gorze !!