Jon Jones: „Nadszedł czas na Super Fighty. Potrzebuję porządnej wypłaty.”

01 Sierpień 2017
2

Chwilę po jednym z największych, jeżeli nie największym zwycięstwie w karierze, Jon Jones obrał zupełnie nowy kierunek. Kierunek, który zaczerpnął zainspirowany Conorem McGregorem, czego w ogóle nie ukrywał gdy wyzwał na pojedynek Brocka Lesnara:

Nie mogę się tego doczekać. Myślę, że nadszedł dla mnie czas, aby zaangażować się w „Super Fighty” i fani również tego oczekują. Jeżeli mam się zmierzyć z zawodnikiem wagi ciężkiej, to dlaczego nie zrobić tego przeciwko największemu i jednemu z najbardziej przerażających zawodników w historii UFC. Myślę, że to dałoby fantastyczny skutek dla naszego sportu.

Jako potencjalnych rywali wymienia się wstępnie Alexandra Gustafssona, którego obecny mistrz już raz pokonał. Do tego Anthony Johnson zapowiedział wczoraj, że jeżeli ma wrócić to tylko i wyłącznie dla pojedynku z „Bonesem”, a tego od zawsze chcieli fani. Kłopot w tym, że może być ciężko się załapać prosto po przegranej walce o tytuł z DC. Gdzieś po drodze wypłynęło również nazwisko sobotniego fenomenu Volkana Oezdemira, ale 3 zwycięstwa to jeszcze za wcześnie. To wszystko jednak trzeba jeszcze skonfrontować z tym, czego obecnie pragnie stary/nowy czempion, a ten napiera na rozbicie banku z wypłatą:

Czuję, że nie mam już zbyt wiele do udowodnienia w kategorii półciężkiej, choć niektórzy mogą oczywiście z tym argumentować. Ja jednak czuję, że wreszcie nadszedł moment, aby poeksperymentować z naprawdę dużymi walkami i trochę zarobić. Jestem ojcem, byłem nieaktywny przez długi czas, potrzebuję czeku z porządną wypłatą.

Za ostatnią walkę, Jon otrzymał 500 tysięcy $ podstawy, 50 tysięcy $ bonusu za nokaut, 30 tysięcy $ od Reeboka i prawdopodobnie miliony dolarów udziału w sprzedaży PPV, które wg Dany White i managera, wyniosły grubo ponad milion sprzedanych subskrypcji. Całą wypowiedź możecie przesłuchać na powyższym video.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K. Witek
Użytkownik

Janek ci jeszcze pokaże… 😉

vamos
Gość
vamos

może lepiej niech nie pokazuje