Jon Jones przełamał ciszę enigmatycznym wpisem

28 Sierpień 2017
0
Jon Jones przełamał ciszę enigmatycznym wpisem
foto.: mmafighting.com

To może być dosłownie wszystko, ale biorąc pod uwagę przeszłość Jona Jonesa i ciszę po burzy, przełamaną niczego nie wyjaśniającym wpisem, być może mamy do czynienia ze światełkiem w tunelu w obecnej sytuacji z dopingiem w tle. Wciąż mistrz do czasu wyjaśnienia toczącego się procesu, oznajmił w mediach społecznościowych:

Czas jak ten przypomina mi o tym jak bardzo błogosławiony jestem.

Jeszcze kilka dni temu, Dana White nie brzmiał tak optymistycznie, mówiąc:

Oczekuję tego samego wyniku w próbce B. Właśnie ją badamy. Z USADA jest tak, że kiedy pierwsza próbka ma pozytywny wynik, są absolutnie pewni, że druga również wyjdzie pozytywnie.

To co w tym smutne jest wtedy, gdy zaczynasz kwestionować wszystko co Jon dotychczas dokonał, a on jest najlepszy na świecie. On nie potrzebował tych specyfików. Ale wiecie co? Ludzie nie potrzebują kokainy, nie potrzebuję tego czy tamtego, ale robią to tak czy inaczej. Jon Jones to jeden z najbardziej utalentowanych fighterów jakich kiedykolwiek spotkałem, być może najbardziej utalentowany jakiego poznałem.

Poprzednim razem „Bones” również był pozytywnie nastawiony po tym, gdy tabletki na potencję niewiadomego pochodzenia, okazały się zawierać substancje zakazane. USADA tak czy inaczej ukarała go rocznym okresem zawieszenia za nierozsądne przyjmowanie podejrzanych suplementów. Tym razem grożą mu 4 lata zawieszenia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o