Krzysztof Kamiński vs Łukasz Stanek nową walką wieczoru Young Blood Night 10 [UPDATE]

25 Sierpień 2017
Krzysztof Kamiński vs Łukasz Stanek nową walką wieczoru Young Blood Night 10 [UPDATE]
foto.: fen-mma.com

Zamieszanie z Pawłem Pawlakiem w tle, ostatecznie przechyliło się w stronę FEN, które ma już jesienne plany ściśle związane z zawodnikiem. Z tego właśnie powodu, wrześniowe Young Blood Night 10 w Kędzierzynie Koźlu, wymagało nowej walki wieczoru. To ogłoszony już wcześniej Łukasz Stanek, który zmierzy się z Krzysztofem Kamińskim.

Stanka (4-4) możecie kojarzyć choćby z ostatniego FEN 18 w Koszalinie, gdzie zawodnik MMAtadores Katowice, dał się nagle poddać po mocnej dominacji w stójce. Początkowo Łukasz prosił organizatora, aby z pojedynku ściągnąć mistrzowski pas, ale ostatecznie tytuł pozostał w roli stawki tego pojedynku.

Kamiński (3-0-1) nie przegrał do tej pory żadnego z czterech zawodowych pojedynków i przyjedzie do Kędzierzyna zmotywowany. Na co dzień reprezentuje Valiant Gold team ze Stargardu Szczecińskiego. Będzie to jego pierwszy pojedynek w tym roku kalendarzowym.

Bilety na Young Blood Night 10 dostępne w sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie organizatora, w cenie od 40 do 500 złotych.

UPDATE: Stanek nie zawalczy na YBN 10. Nie udzielamy zgody z uwagi na dobro naszego zawodnika. Łukasz jest świeżo po ciężkiej walce i potrzebuje teraz odpoczynku oraz pełnego okresu przygotowawczego przed kolejną walką.

Komentarze