KSW 40: Dublin – Foreign Fighters #Welterweight

20 sierpień 2017
0
KSW 40: Dublin – Foreign Fighters #Welterweight

Przedstawiamy nowy cykl KSW 40: Dublin – Foreign Fighters, w którym cotygodniowo będziemy przedstawiać propozycje zagranicznych zawodników, głównie z wysp brytyjskich, którzy naszym zdaniem mogliby nieco namieszać w szeregach polskiej organizacji oraz wziąć udział na gali w Irlandii. W tym artykule zaprezentujemy zawodników walczących w kategorii półśredniej.

1. Lewis THE FOOT Long – Walia

Lewis Long (15-4) na co dzień trenujący w klubie The Mat Academy jest obecnie czynnym zawodnikiem organizacji Cage Warriors. The Foot większość toczonych walk wygrywa przed czasem, z czego 4 zwycięstwa to nokauty a 8 to poddania, obecnie posiada pasmo trzech zwycięstw z rzędu w pierwszej rundzie. Jedyne co mogłoby utrudnić występ Walijczyka dla polskiej organizacji to występ na gali Cage Warriors 86, która odbędzie się 16 września w Londynie. Przeciwnikiem Longa będzie doświadczony Francuz Gael Grimaud (20-7).

2. Terry THE DOMINATOR Brazier – Anglia

Terry Brazier (8-1) to zawodnik klubu NFM Windsor walczący obecnie na galach organizacji BAMMA. The Dominator rozpoczął zawodową karierę niespełna dwa lata i w swoim debiucie wygrał przez TKO w pierwszej rundzie, niestety w kolejnej walce przyszedł czas na pierwszą i jak na razie ostatnią porażkę, również przez nokaut. Od tamtej pory Anglik idzie jak burza po trzech kolejnych zwycięstwach podpisał kontrakt z jedną z największych organizacji na wyspach brytyjskich, w której odniósł już trzy zwycięstwa.

3. Chris IRON FIST Thirkell – Anglia

Chris Thirkell (7-0) to właściciel czarnego pasa w judo. Anglik jak do tej pory posiada nieskazitelny rekord siedmiu zwycięstw bez porażki i tylko jedno z nich zakończyło się decyzją sędziów. Jedyne co stawia umiejętności Iron Fista pod znakiem zapytania to klasa zawodników z jakimi się mierzył. Prawdę mówiąc ostatnie trzy pojedynki były z weteranami ringów i klatek: Davidem Roundem (15-20), Shaunem Lomasem (21-68) oraz Loicem Martym (12-19) ale każdy z nich ma więcej porażek na koncie niż zwycięstw. Z drugiej jednak strony Thirkell prawie wszystkie swoje walki skończył w pierwszej rundzie. Czy tak doświadczony judoka sprawdziłby się w KSW? Może będziemy mieli szansę doświadczyć odpowiedzi na to pytanie.

4. Walter THE Sniper Gahadza – Anglia

Walter Gahadza (16-2) trenujący w Sure Grip Vale Tudo to kolejny zawodnik w zestawieniu związany z organizacją BAMMAThe Sniper jeszcze pół roku temu byłby murowanym faworytem zestawienia, gdyż posiadał rekord szesnastu zwycięstw z rzędu bez porażki, jednak najpierw w grudniu 2016 roku przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Nathanem Jonesem (11-5) a w maju bieżącego roku przez duszenie bulldogiem w pierwszej rundzie z wyżej wymienionym Terrym Brazierem (8-1). Gahadza 15 września ma wystąpić na gali BAMMA 31 co mogłoby nieco utrudnić start Anglika w KSW. Jego rywalem będzie Dan Edwards (14-15).

5. Carl THE BOMBER Booth – Anglia

Carl Booth (7-2 1NC) trenuje obecnie w Nottingham MMA ale jeszcze do niedawna był zawodnikiem klubu Team Rough House, gdzie trenują zawodnicy dobrze znani fanom polskiej organizacji jak Andre Winner (21-11-2) czy Dean Amasinger (10-6) a także weteran UFC Dan Hardy (25-10). The Bomber w miniony weekend walczył o pas mistrzowski organizacji Brave Combat Federation jednak przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską na dystansie pięciu rund z Carlstonem Lindsayem Harrisem (12-3). Wcześniej Anglik stoczył również pięciorundowy bój z Taharem Hadbim (13-6) jednak pojedynek został uznany za nieodbyty z powodu błędu sędziowskiego. Te dwa starcia przerwały serię sześciu zwycięstw z rzędu, z których aż pięć Booth wygrał przed czasem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x