KSW z opcją powrotu do Warszawy?

17 Sierpień 2017
KSW z opcją powrotu do Warszawy?

Pomimo tego, że wciąż czekamy na galę KSW 40, która odbędzie się 22 października w Dublinie wciąż trwają spekulacje na temat ostatniej gali Konfrontacji Sztuk Walki w tym roku na terenie naszego kraju. Wiele portali sugeruje, iż będzie to Kraków i dobrze znana wszystkim fanom Tauron Arena. Po pierwsze z tego względu, że w ciągu trzech ostatnich lat włodarze organizacji korzystali z takiego właśnie rozwiązania, po drugie, że część zawodników w rozmowie z mediami również stawia na taką opcję.

Jak podaje portal tapology.com ostatnia gala w tym roku może odbyć się 2 grudnia na warszawskim Torwarze, co oznaczałoby, że będzie to drugie przedsięwzięcie Konfrontacji Sztuk Walki po KSW 39 na terenie stolicy.

Wydawać by się mogło, że jest to rozsądny ruch duetu Kawulski & Lewandowski, chociażby ze względu na to, że zarówno organizacja eventu na Stadionie Narodowym jak i gali w Irlandii były dosyć kosztowne i wymagały dużo pracy oraz zaangażowania a powrót na wielokrotnie sprawdzany Torwar z pewnością byłby łatwiejszym rozwiązaniem. Poza tym KSW 41 prawdopodobnie byłoby wówczas dostępne w otwartej telewizji, gdyż zarówno poprzednia jak i nadchodząca gala są w systemie PPV.

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne potwierdzenie w jakiej lokalizacji ostatecznie odbędzie się KSW 41, a tymczasem z niecierpliwością czekamy na kolejne zestawienia karty walk KSW 40 w Dublinie.

Komentarze

 • Jasik

  Ksw 41 też będzie w ppv. Martin powiedział o tym w wywiadzie dla naszeMMA

 • moon

  Mnie tam wszystko jedno czy bedzie w PPV czy w otwartym. Jak sportowo rozniesie mi mózg to mogę zapłacić te 4 dychy. Otwarte gale maja to do siebie ze mdli od reklam a i fightcard jest trochę bardziej zachowawczy. Jak odbędzie sie 41 w Warszawie to moze nawet pójdę jeśli Kawul z Lewandowskim przedstawia fightcard odpowiednio wcześniej, jak nie to nie oglądam wcale.

 • pool1892

  Mysle ze jednak bedzie to Krakow i PPV. Wszysto pewnie zalezy od tego jakich zawodnikow beda mieli dostepnych na karte ale jednak 80 do 20 na Krakow

  • W. Mrozowski

   Ogólnie to „I don’t give a fook” w którym mieście to będzie i nawet znudziło mi się odkrywanie tego, niemniej z najnowszych info jest spora szansa na Katowice w grudniu, co potwierdza scenariusz walk przygotowanych na koniec roku.

 • Lamikoboy

  Myślę, że jeszcze 5 lat temu ludzie mieli opory przed ppv. Teraz wolę nawet taką galę obejrzeć w PPV bez zadnych reklam. Czasami bilet do kina w 3d w weekend kosztuje te 40 zł np w Warszawie w multkinie na seans 3D (42 zł), a ciężko na dobry film trafić. To te 40zł na 2 osoby za PPV to śmieszna kwota. Tym bardziej że często te gale ogląda sie w większym towarzystwie. Niektórzy robią z siebie biedaków.