Manager Jona Jonesa: „Założę się o swoje życie, że chodzi o kolejne skażone suplementy diety.”

24 Sierpień 2017
Manager Jona Jonesa: „Założę się o swoje życie, że chodzi o kolejne skażone suplementy diety.”
foto.: mmajunkie.com

Wszystko co dotyczy Jona Jonesa, jest z jednej strony wręcz niewyobrażalne, a z drugiej to już zwykła codzienność gdy zewsząd dochodzą kolejne skandale z jego udziałem, na które część zainteresowanych machnie ręką. Najnowsze doniesienia ze sterydami w roli głównej wciąż jednak wywołały spore zamieszanie, zwłaszcza w głowach tych osób bezpośrednio zaangażowanych w sukces, a które przebywają bezpośrednio w jego otoczeniu. We wczorajszym The MMA Hour, manager zawodnika – Malki Kawa, powiedział:

Założę się o swoje życie, że chodzi o kolejne skażone suplementy diety.

Trzeba się przyjrzeć tym testom i jak to się wszystko rozegrało. Jon przeszedł dwa losowe badania, 6 i 7 lipca, gdzie badali go na wszystko na czym wcześniej poległ. Mówimy więc o czasie pomiędzy testami, które zdał i który oblał dzień przed walką. Musiał więc przełknąć wtedy coś, co wykazało, że testy wyszły pozytywnie.

Spośród wszystkich niezapowiedzianych testów jest jeden, którego zawodnicy mogą się spodziewać ze 100% prawdopodobieństwem i są to te, wykonywane dzień przed samą walką. Jeżeli więc wpaść, to raczej na tym niezapowiedzianym, na co wskazał dalej manager Jona:

Problem jaki tutaj mamy polega na tym, że zdał wszystkie losowe testy i ten jeden o którym wiemy na pewno, okazał się tym który oblaliśmy. Więc coś tutaj jest nie tak. Zakładam, że to musi być jakiś suplement diety, który przyjął. Musimy się na tym skupić i zobaczyć co było przyjmowane tego miesiąca, w ciągu tych trzech tygodni, w ciągu ostatniego tygodnia i zobaczyć o co chodzi.

Znam Jona lepiej niż ktokolwiek i on nie ma powodu, żeby oszukiwać. On tego nie potrzebuje.

Dawno temu zapytaliśmy jednego z producentów suplementów w Polsce, czy zdarzały się podobne sytuacje z „zanieczyszczeniem”, na co usłyszeliśmy odpowiedź:

Takie zabiegi zwyczajnie by się nie opłacały.

Tagi

Komentarze