Manager: KSW nie było zainteresowane Danielem Omielańczukiem

23 Sierpień 2017
Manager: KSW nie było zainteresowane Danielem Omielańczukiem

Chwilę po ogłoszeniu na łamach naszego portalu informacji o zakończeniu przez UFC kontraktu z Danielem Omielańczukiem, w internecie rozgorzała gorąca dyskusja na temat tego jaki powinien być następny krok dla warszawskiego fightera. Wg managera Pawła Kowalika, który gościł wczoraj w ósmym „Klatka po klatce”, Daniel na pewno nie zawalczy w polskim numerze jeden:

Nie ma co ukrywać, że w naszym kraju na Daniela stać tylko KSW. Wstępna rozmowa była i Panowie nie byli zainteresowani Danielem. To są względy biznesowe i ja to rozumiem. Omielańczuk jest po 3 porażkach, ale z mocnymi zawodnikami i jest takie ryzyko, że zawodnik przychodzi po tych przegranych i wycina całą kategorię wagową. Wtedy nie wygląda to najlepiej z punktu widzenia marketingowego czy PR-owego.

Na całe szczęście dla zawodnika, jest już solidna alternatywa:

Daniel nie jest w sytuacji, gdzie może się odbudowywać, bo nie mamy na to czasu. To już jest bardzo szanowane nazwisko, zwłaszcza na wschodzie i dlatego mogę już powiedzieć, że prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu sfinalizujemy kontrakt, chyba że jeszcze pojawi się jakaś ciekawa kontroferta.

Czekamy do końca tygodnia.

Komentarze