Marcin Łazarz: „Walka z Fijałką będzie prawdziwym Super Fightem w polskim MMA.”

10 sierpień 2017
0
Marcin Łazarz: „Walka z Fijałką będzie prawdziwym Super Fightem w polskim MMA.”

Walka wieczoru Babilon MMA 1 z miejsca wywołała zachwyt, gdy odkryto pierwsze karty gali w Międzyzdrojach. Jak na bokserskie podłoże, wyczucie promotora okazało się z miejsca strzałem w dziesiątkę, bo starcie Michała Fijałki z Marcinem Łazarza spaja solidny kawałek historii, z czego ten drugi również zdaje sobie sprawę:

Ten pojedynek chyba od pewnego czasu wisiał w powietrzu. Michał jest dobrym zawodnikiem, prawdziwym fighterem MMA. Żadnym tam pompowanym „Muppetem” czy jakimś „Freak Fightem” i ja też jestem takim zawodnikiem, więc to będzie prawdziwy Super Fight w polskim MMA, gdzie aktualnie niewiele się dzieje, bo KSW zrobiło w tym roku tylko 2 gale, FEN nie liczę. Dwóch prawdziwych fighterów z pierwszej dziesiątki.

W sytuacji gdy w zeszłym roku wygrał z przyjacielem Fijałki, sprawa jest na tyle świeża, że najwyraźniej ma znaczenie dla rywala Marcina:

To jego podejście, ja takiego nie mam. Mogę walczyć z nimi wszystkimi i z każdym, ale jeżeli Michał tak do tego podchodzi, to jest to jego sprawa, ja do tego nie wnikam. Daj mu Boże (motywację).

Choć o pojedynku dowiedział się na około 2 tygodnie przed, Marcin Łazarz pojawi się w Międzyzdrojach przygotowany, bo chwilę wcześniej miał walczyć we Włoszech, gdzie odwołano mu walkę.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x