Nowy rywal Gracjana Szadzińskiego na Babilon MMA 1

18 Sierpień 2017
0
Nowy rywal Gracjana Szadzińskiego na Babilon MMA 1

Organizatorzy Babilon MMA 1 byli zmuszeni dokonać zmian w karcie walk piątkowej gali. W ostatniej chwili do rozpiski wskoczył Leonid Smirnov (1-2), który zmierzy się z Gracjanem Szadzińskim (5-2).

Smirnov w swojej karierze walczył tylko z Polakami. Najpierw wygrał na gali Night of Heroes 4 Maciejem Delikowskim (0-2) przez nokaut w pierwszej rundzie, by następnie zanotować dwie szybkie porażki, kolejno z Jakubem Kowalewiczem (9-3) na WCA Fight Night 3 oraz Mateuszem Głąbem (4-0) na FEN 15. Białorusin dotarł do Międzyzdrojów w czwartek wieczorem i wypełnił limit kategorii lekkiej. Wniósł na wagę 69,8 kg.

Pierwotnie rywalem Szadzińskiego miał być Evgenij Yanushko (3-7). Pochodzący z Białorusi zawodnik wagi lekkiej nie mógł jednak opuścić kraju z powodu ogłoszonej tam mobilizacji dla służb mundurowych. Na co dzień Yanushko jest policjantem.

Z tego samego powodu z karty walk wypadł Nikolai Boyarczuk (1-4). Organizatorom nie udało się jednak znaleźć zastępstwa i jego starcie z Ruslan Chapko (0-7) zostało usunięte z rozpiski.

W piątkowy wieczór w Międzyzdrojach kibice obejrzą zatem 4 walki zawodowe i jedną amatorską. W starciu wieczoru zmierzą się Michał Fijałka (15-6-1) i Marcin Łazarz (10-4).

Karta walk gali Babilon MMA 1:

Walka wieczoru:

93 kg: Michał Fijałka (15-6-1) – Marcin Łazarz (10-4)

Pozostałe walki:

70 kg: Gracjan Szadziński (5-2) –  Leonid Smirnov (1-2)

77 kg: Daniel Skibiński (8-5) – Łukasz Szczerek (4-3)

70 kg: Krystian Blezień (1-0) – Dominik Kowalski (0-0)

66 kg: Filip PodymaTomasz Smyk (walka amatorska)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments