Oskar Piechota na UFC Fight Night w Gdańsku? Manager odmówił komentowania sprawy

04 Sierpień 2017
Oskar Piechota na UFC Fight Night w Gdańsku? Manager odmówił komentowania sprawy

„Kolejny z Polaków podpisał kontrakt z organizacją UFC” – jak donosi portal MMA Today, który podaje dalej że Oskar Piechota (9-0-1) wystąpi na UFC Fight Night w Gdańsku.

Imadło to wielokrotny medalista Mistrzostw Europy w ADCC oraz posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. W zawodowym MMA jest niepokonany, jedyną skazą w jego rekordzie jest niejednogłośny remis z Rafałem Haratykiem na gali No Contest z 2013 roku.

24 czerwca został mistrzem brytyjskiej organizacji Cage Warriors pokonując w zaledwie 32 sekundy reprezentanta miejscowej publiczności Jasona Radcliffe’a przez techniczny nokaut.

Piechota bez wątpienia jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich zawodników. Wydawać by się mogło, że to idealny moment na podpisanie kontraktu z największą organizacją na świecie. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonamy się niebawem na gali UFC w Gdańsku 21 października.

Z racji faktu, że źródło jest zbyt odległe i raczej nie znane nawet w branży, skontaktowaliśmy się z managerem Piechoty. W krótkiej rozmowie Paweł Kowalik odmówił komentarza w sprawie.