Paweł Jóźwiak krytykuje Oknińskiego: „Nie możemy tolerować takich zachowań w MMA.”

31 sierpień 2017
3
Paweł Jóźwiak krytykuje Oknińskiego: „Nie możemy tolerować takich zachowań w MMA.”
foto.: fb.com/pawel.jozwiak

Na zakończonym niedawno obozie sportowym FEN, wyszło kilka sportowych perełek, które zasilą skład wrocławskiej organizacji, ale pojawił się również wątek daleko poza sportowy. W rozmowie z „Trybsonem” na Polsat Sport, gdzie w rolę dziennikarza wcielił się tym razem Paweł Jóźwiak, po raz pierwszy z ust prezesa padły słowa krytyki wobec (byłego) pracodawcy Pawła Trybały, Mirosława Oknińskiego. Do komentarza natchnęła go wyjątkowa nadgorliwość i nieufność gospodarza ośrodka sportowego w Jakubowie, która była spowodowana wcześniejszym obozem PLMMA kilka lat temu:

Do tej pory nie krytykowałem i milczałem na temat Mirosława Oknińskiego, pomimo że swego czasu też bardzo nie w porządku się wobec mnie zachował. Zachowałem to dla siebie, ale w końcu moje nerwy puściły wodzy. Fajny obóz tu w Jakubowie, fajna atmosfera a tu nagle od właściciela ośrodka dowiaduję się, że kilka lat temu był tutaj Mirosław Okniński i po całym tygodniu zawinął się informując, że nie ma dla niego pieniędzy. Nie możemy tolerować takich sytuacji w MMA, nie można udawać że nic się nie dzieje i trzeba to nagłaśniać, bo to przynosi wstyd nam wszystkim.  Ja jako promotor, staram się zawsze razem ze swoimi partnerami rozliczać się do końca, szczególnie z zawodnikami bądź ludźmi, z którymi współpracujemy. Nie może być tak, żeby komuś się nie zapłaci i udawać, że nic się nie dzieje. Trzeba coś takiego eliminować.

Pierwsza, oficjalny sprzeciw wobec polityki Mirosława Oknińskiego i to w obecności „skonfliktowanego” zawodnika Profesjonalnej Ligi? Dużo nie trzeba by zrozumieć, że 2 + 2 zawsze wyniesie cztery, a gdy zawodnika PLMMA nagle widzimy w otoczeniu FEN, rozwiązanie wydaje się oczywiste. Być może już w przeciągu kolejnych dni.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lamikoboy
Lamikoboy
4 lat temu

Był kontrakt z tv puls, Mirek pewnie naobiecywał ” złote góry” a jak się skończyło to każdy widzi.

Bolo78
Bolo78
4 lat temu

Mirek to zlodziej od wielu lat!!!!!!!! O zlodziejach cicho sza!!!!!

Primo
Primo
4 lat temu

Pl jak mma , odcinek 24324238

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x