Spartan Fight 8: Witos vs Jakubiec pierwszą walką o pas, Sarara vs Osadchy w rozpisce

25 sierpień 2017
0
Spartan Fight 8: Witos vs Jakubiec pierwszą walką o pas, Sarara vs Osadchy w rozpisce

Spore roszady wewnątrz „ekipy rządzącej” Spartan Fight. Przez dobre kilka tygodni, a nawet miesięcy pomiędzy galami, zastanawiano się jak i czy podejść do tematu, by ostatecznie zapadły ważne decyzje o zmianach kadrowych. W zmienionym składzie, który być bliżej przedstawimy niebawem, śląski Spartan Fight powróci 23 września do Krakowa, gdzie zorganizuje pierwszą walkę o pas.

Obiecanego wcześniej zaszczytu dostąpi Tomasz Jakubiec (8-2), który zdobył trzy solidne decyzje dla Spartan Fight. Jego rywalem będzie Łukasz Witos (8-2), który ma z kolei dwie dewastujące wygrane przed czasem w Spartan Fight. Sytuację komplikuje co nieco fakt, że zakopiańczyk szybko przegrał ostatni pojedynek w Kazachstanie, ale wyzwanie podjął na 2 dni przed, w wyższej kategorii wagowej. Panowie zmierzą się ze sobą o tytuł wagi półśredniej.

Drugim pojedynkiem, jaki udało nam się ustalić a nie został jeszcze ogłoszony, jest starcie K-1 Tomasza Sarary z Andrei’em Osadchy, którego pojedynki możecie znaleźć na YouTube. Sarara przeszedł niedawno z FEn do Spartan Fight i ma nadzieję stoczyć tu jeszcze kilka solidnych pojedynków.

Bilety na wrześniową galę w Krakowie, będą dostępne od poniedziałku. Tym razem organizatorzy nie poszli na ilość i rozsądnie wybrali halę TS Wisła.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x