Teemu Packalen potencjalnym rywalem Marcina Helda na UFC Gdańsk

22 Sierpień 2017
Teemu Packalen potencjalnym rywalem Marcina Helda na UFC Gdańsk

Podwójnie dobre wieści dotarły do redakcji MMAnews. Po pierwsze samo nazwisko kolejnego rywala dla Marcina Helda na październikowe UFC w Gdańsku, a po drugie kaliber samego oponenta gdy przyjrzeć mu się z bliska.

To Teemu Packalen (8-2), utalentowany grappler z Finlandii, który ma podobny do Marcina staż w UFC i dotychczas przegrał dwa z trzech pojedynków dla amerykańskiego pracodawcy. Do tej pory Fin zakończył 75% walk przez poddanie, co dobrze zwiastuje względem stylu jaki Polak preferuje w oktagonie.

Choć obaj mają spore zaplecze w sportach chwytanych, nigdy wcześniej nie mieli okazji spotkać się na macie BJJ. Obie strony czekają jeszcze na oficjalne dokumenty, co jest akurat dość nietypowe, bo Held był pierwszym potwierdzonym fighterem na karcie, który wciąż czeka na publiczne ogłoszenie walki.

Komentarze

 • Zawodnik32

  Packalen ładnie odleciał w ostatniej walce także szansa jest. Aj… Marcin też odpłynął, zapomniałem. :/ #teamHeld

 • Dariusz

  Who the fook is that guy

  • W. Mrozowski

   W Finlandii to samo pytanie „Kuka vittu on se kaveri?” zadali pewnie w odniesieniu do Marcina. Spodziewałeś się walki o tytuł w obecnej sytuacji?

   • Dariusz

    Jasne ze nie. To jest ostatnia szansa dla Marcina wiec przeciwnik odpowiedni. Co nie zmienia faktu ze go w ogole nie kojarze 😉

    #HeldMusisz

    • W. Mrozowski

     Musiałeś nie wchodzić tego dnia na MMAnews, gdy było pisane 🙂

     • Dariusz

      Nie rozumiem sarkazmu, ktorego uzyl pan Redaktor, ale jesli chodzi o moja pisownie, to bardzo prosze o zrozumienie. Po 10 latach na wyspach jezyk polski poszedl w odstawke. Nastepnym razem bedziemy zartowac podczas przeprowadzonego wywiadu w jezyku angielskim przez pana Redaktora 🙂

     • W. Mrozowski

      Tam nie było sarkazmu, mówię że jego nazwisko przewijało się tu i ówdzie. Z języka się nie śmiejemy… not cool at all.

     • Dariusz

      Zle zrozumialem. Safe brother 😀