Thiago Santos potwierdził udział w UFC Gdańsk i podał dalej informację o walce z Materlą

29 Sierpień 2017
Thiago Santos potwierdził udział w UFC Gdańsk i podał dalej informację o walce z Materlą

To jeszcze nie 100% oficjalne potwierdzenie, ale więcej znaków na niebie chyba nie potrzeba, żeby uznać iż kontrakt Michała Materli na walkę wieczoru UFC Gdańsk, jest już sprawą dokonaną. Chwilę po wstępnej informacji od Globo TV, sam zainteresowany Thiago Santos, potwierdził swój udział na gali 21 października w Polsce.

Co więcej, na jego Twitterze pojawiło się kilka „re-tweetowanych” ogłoszeń pojedynku z Michałem Materlą, które zawodnik podał dalej:

Więcej o kontrakcie, napisał natomiast na swoim Instagramie:

Tak, to prawda! Chcę się z Wami podzielić informacją, że zostałem wybrany na walkę wieczoru podczas UFC Fight Night w Polsce, 21 października. Jestem przepełniony radością po szansie jaką mi dali. Będe reprezentował Brazylię i tych, którzy zawsze byli po mojej stronie. Bóg jest wspaniały! Chce podziękować UFC, mojemu managerowi i każdemu, kto jest ze mną podczas tej podróży. Obiecuję ciężko pracować i że dam z siebie co najlepsze.

Komentarze

  • parias

    spekulacje, dlaczego wszystkie posty sa oparte na plotkach, a nie jako dobry dziennikarz nie weryfikujesz, przeciez mozna probowac zapytac baginskiego samego materle wlodarzy, a jak nie chca sie odniesc to wzmianke ze nie chcieli sie podzielic z fanami informacja, to dzieki nam sobi radza i zarabiaja, takie info jak wrzucacie jest takie oo.. pozdrawiam , sledze portal na bierzaco.

    • W. Mrozowski

      Oj jesteś daleki od prawdy z tym czego nie zrobiłem a czego nie, gdzie potwierdziłem a czego nie 🙂 Poza tym potwierdził walkę wieczoru w Polsce, podał dalej info o Materli. Czego chcieć więcej? W niektórych przypadkach to nie działa tak jakbyśmy wszyscy chcieli. Poza tym Polacy są zastraszeni przez UFC, boją się wyjść z inicjatywą, współpracować z mediami, potwierdzić oficjalnie. Ba, nieoficjalnie też się boją.

      • moon

        Zgadzam sie z Redaktorem co napisał ale i parias tez ma troche racji w kwestii zarabiania.. Mozna zauwazyc ze wspolpraca z mediami jest powiązana z sukcesem danej organizacji. Im ten większy tym organizacja robi większą łaskę w dostępie do informacji (Oprócz Jóźwiaka i FEN bo ten na jakis czas calkowicie odleciał 😉 ).
        P.S. Jak sie redaktor dodzwoni do Kawula to niech zapyta czy będzie tak łaskawy podać tą jebaną rozpiskę na galę w Dublinie? 🙂 4 nazwiska na 20 to trochę jaja.

        • Zawodnik32

          „Podać jebaną rozpiskę” Hahaha 😉

          • W. Mrozowski

            Co więcej, czego Parias mogłeś nie wiedzieć to fakt, że w Berserkerach jest odgórnie ustalony zakaz rozmów na temat Michała, pod groźbą usunięcia z klubu. Gdybyś był świadomy, nie wysyłałbyś mnie z potwierdzeniem do samej góry.

          • moon

            Niech sie tam wezmą za treningi a nie za zakazy. Jak to kiedys juz pisalem „Nie bedzie nam redaktor tlumaczyl swojej operacyjnej roboty” 🙂 Wierzymy (przynajmniej ja) ze kazda plota lub wiadomosc jest przedmiotem dociekań redaktora na różnych frontach dlatego nie czytam innych portali tylko swoją wiedzę uzupełniam wiadomościami stąd.

          • W. Mrozowski

            No właśnie wolałbym nie tłumaczyć zbyt wiele tajników swojej pracy 🙂 Zawsze chronię źródła, dlatego mam ich wiele.

          • moon

            Też się uśmiałem sam z siebie ale pewnie jestes podobnie sfrustrowany jak ja.

      • p

        cos rozumiem, zatem powodzenia!

  • pool1892

    Jesli to prawda to prawdziwa sensacja. Chociaz w ostatnim czasie Polskie MMA zaskakuje jak nigdy wczesniej chyba