Tomasz Oświeciński chętny na starcie z Arturem Szpilką

10 Sierpień 2017
Tomasz Oświeciński chętny na starcie z Arturem Szpilką

W mediach jest obecnie wiele spekulacji na temat potencjalnej walki Tomasza Oświecińskiego (0-0) z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem (3-2; KSW: 1-1). Sami zawodnicy wymieniali już niejednokrotnie uprzejmości między sobą poprzez social media. Jak się jednak okazuje popularny Strachu z Pibulla jest także zainteresowany innym starciem. Przypomnijmy, że Oświeciński nie tak dawno współpracował z byłym mistrzem KSW Karolem Bedorfem (14-3; KSW: 10-3) na planie pierwszego w Polsce programu o mieszanych sztukach walki „1 na 1 walka na style” i wygląda na to, że sam chciałby skonfrontować swój styl bazowy czyli judo z boksem reprezentowanym przez Artura Szpilkę.

Boks vs Judo? Macie numer do mojego menadżera… 🥊🥊

Opublikowany przez Tomasz Oświeciński na 9 sierpnia 2017

Na powyższą wiadomość szybko zareagował Andrzej Wasilewski, promotor Szpilki, który skomentował sprawę w krótkim wywiadzie dla sportowefakty.wp.pl:

Nie wierzę, żeby w tym momencie Artur był chociaż minimalnie zainteresowany czymkolwiek innym, niż odbudowaniem swojej kariery bokserskiej i doprowadzeniem do rewanżu z Adamem Kownackim.

Czy wobec tego występ boksera z Wieliczki w KSW jest całkowicie przekreślony w najbliższym czasie? Sam Artur takiej ewentualności oficjalnie nie wykluczył a w przeszłości kilkukrotnie powtarzał, że jeśli oferta byłaby atrakcyjna to z pewnością by ją rozważył.

Komentarze