Trybson odszedł od Mirosława Oknińskiego. Starty w PLMMA pod dużym znakiem zapytania

31 Sierpień 2017
Trybson odszedł od Mirosława Oknińskiego. Starty w PLMMA pod dużym znakiem zapytania

Na stronie Polsat Sport pojawił się materiał video, na którym popularny Paweł Trybała, zapowiedział koniec współpracy z Mirosławem Oknińskim.

Jest konflikt ze sztabem trenerskim, na razie nie będę zbyt wiele gadał, ale oficjalnie chciałbym powiedzieć, iż przechodzę do WCA Fight Team. Tam trafię na dobrych trenerów, dobry sztab szkoleniowy, który zajmie się mną profesjonalnie i zrobi wszystko, abym doszedł w MMA jak najdalej, a ja obiecuję dać z siebie 100%.

W ostatnich tygodniach pękła pewna zmowa milczenia wokół sytuacji finansowej organizacji PLMMA, a raczej jej organizatora, który zalega (ale spłaca) poszczególnym fighterom gaże za ich walki. Choć „Trybson” nie potwierdził tego oficjalnie, łatwo wyczytać między wierszami o co chodzi i co się z tym wiąże.

Jeżeli się tutaj nie wyjaśnią z trenerem (Oknińskim) pewne rzeczy, to będę musiał powiedzieć więcej. Na razie tyle w temacie i tak jak mówię, przechodzę do teamu WCA. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór. Obiecałem swoim córeczkom, że tatuś będzie wygrywał.

Oficjalnie potwierdzam … Mam zaszczyt dołączyć do grona WCA Fight Team 👊Mam nadzieję, że tą decyzją osiągne wiele wię…

Opublikowany przez Paweł Trybson Trybała na 1 września 2017