„Trybson” uczestnikiem obozu sportowego FEN. Nowy kontrakt na horyzoncie?

23 Sierpień 2017
3
„Trybson” uczestnikiem obozu sportowego FEN. Nowy kontrakt na horyzoncie?
foto.: www.facebook.com/Alan-Kwieciński

Współpraca na polu FEN/PLMMA miała w swojej historii kilka ciekawych zwrotów akcji. Jednym z nich może okazać się postać popularnego Pawła Trybały, który pomógł dokonać milowego kroku w rozwoju Profesjonalnej Ligi. Znany jako uczestnik programu „Warsaw Shore”, a obecnie pełnoetatowy zawodnik MMA, „Trybson” trenuje w tej chwili na obozie organizowanym własnie przez Fight Exclusive Night w Jakubowie, co można zobaczyć na zdjęciu z FB Alana Kwiecińskiego.

Sytuacji zawodników PLMMA nie poprawia obecna kondycja głównodowodzącego Mirosława Oknińskiego, oraz ostatnie wydarzenia pomiędzy nim a Marcinem Naruszczką. Nie będzie więc zaskoczeniem, że zawodnicy będą szukali zabezpieczenia w postaci planu B, zwłaszcza w przypadku gdy Paweł ma od niedawna na utrzymaniu dwójkę dzieci. Jak wiemy z rozmów z TV Puls, postać Trybały wniosła bardzo dużo do wspólnego projektu z PLMMA, dlatego Fight Exclusive Night może być mocno zainteresowane skorzystaniem z jego usług. Wszak poszukiwania nowego „konia pociągowego” wciąż trwają, o czym świadczy choćby ogłoszenie pojedynku „dwóch raperów” na FEN 19.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
moonW. Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Z tym milowym krokiem w rozwoju dzięki kurwiarzowi z programu dla młodzieży to Redaktor trochę przesadził. No chyba ze takie „autorytety” teraz kształtują ludzka psychikę. Dla mnie jeden z najbardziej żenujących zawodnikow. Wciąganie dzieci w lans ze swoją stara w tv to kompletna porażka. Między innymi dzięki niemu, jego przecudownej partnerce straciłem zainteresowanie oglądaniem PLMMA. Taki z niego kon pociągowy organizacji ze w obecnej sytuacji zwija żagle i spada do FEN. Zwykły osioł z parciem na szkło.

moon
Gość
moon
Offline

Pozostaje przy swoim zdaniu nie umniejszając kontaktów Redaktora. Nie strzelam,oceniam. W robocie celuje centralnie między gały ????