TVN Turbo pokaże drużynowe „MMA”

01 sierpień 2017
1
TVN Turbo pokaże drużynowe „MMA”
foto.: fb.com/iwtmma

„Money talks” i to chyba nikogo nie dziwi w telewizyjnym show biznesie, a kto jak kto ale telewizja TVN od dawna wyznacza biznesowe trendy w kraju. Wg oficjalnego komunikatu, TVN Turbo pokaże finałowy etap IWT – Iron Warriors Team, czyli projekt drużynowego „MMA” i słowo „MMA” nie przypadkiem jest zawarte w cudzysłowie.

Wielkopolski twór od samego początku budzi spore kontrowersje, na początku przyciągając w internecie sporą rzeszę kibiców zainteresowanych czymś nowym i skandalicznym, a później fenomen jakby przygasł, gdy owa kontrowersyjność wg obserwatorów, dostarczyła dalszych problemów organizacyjnych. Wiele osób z branży: sędziowie, cutmani, anonserzy i cała rzesza, zapytana przez nasz portal, potwierdziła iż nie chcą być kojarzeni z „drużynowym MMA” i pozostaną przy klasycznej formule mieszanej.

TVN Turbo jednak uznał, że finałowy etap 2 września w Bydgoszczy, najwyraźniej się im opłaca.

 

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz "El Jot" Wojno
Łukasz "El Jot" Wojno
4 lat temu

Ja chętnie obejrzę, jeszcze nie wiem czy na żywo czy powtórkę ale ostatnio oglądałem edycję chyba z 2015 gdzie Polska wygrała z Rosją w finale. Poziom pozostawiał wiele do życzenia ale emocje były, no i te soccer kicki i stompy rodem z Pride 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x