Alistair Overeem chce walki z Francisem N’Gannou

08 Wrzesień 2017
Alistair Overeem chce walki z Francisem N’Gannou

Alistair Overeem (43-15 1NC; UFC: 8-4) nie zamierza łatwo oddać miana pierwszego pretendenta i liczy na to, że to właśnie on dostanie ponowną szansę walki o tytuł mistrzowski. The Reem zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym wyraził chęć pojedynku z Francisem N’Gannou (10-1; UFC: 5-0)

Słyszałem, że ktoś chce wepchnąć się w kolejkę. Nie pozwolę by tak się stało. Więc Francis N’Gannou zróbmy to.

Francuski Predator szybko odpowiedział na zaczepkę Holendra:

Dalej pier*ol takie głupoty a spotkasz się z moją pięścią.

Overeem w ostatniej walce wygrał decyzją z Fabricio Werdumem (21-7-1; UFC: 9-4) po nieciekawej dla oka walce. Holender miał już szansę zdobyć pas organizacji UFC jednak uległ przez nokaut w pierwszej rundzie aktualnemu mistrzowi Stipe’owi Miocicowi (17-2; UFC: 11-2).

N’Gannou z kolei miał zawalczyć na UFC 215 z  ostatnim pretendentem do tytułu – Juniorem dos Santosem (18-5; UFC: 12-4), jednak jego plany pokrzyżowało potencjalne naruszenie zasad antydopingowych przez Cigano. Wcześniej Francuz wygrał z Andreiem Arlovskim (25-15 1NC; UFC: 14-9) przez nokaut w pierwszej rundzie.

 

Komentarze

 • Zawodnik32

  Overeem miał swoją szansę o pas, dostał w ciry to niech spada. Teraz inni niech próbują.

  • Lamikoboy

   tylko jaką walka Nagannou zasłużył sobie na walkę o pas ? z Arlovskim ? Jak dla mnie najpierw powinien zawalczyć z kimś z trójki Overeem, Werdum, Velasquez i później dopiero Miocić.

 • Primo

  Overeem to moglby konkurowac w farmacji z Lesnarem 😀

  • Zawodnik32

   Wygrał przecież 🙂