Chris Fields wystąpi na gali KSW 40 w Irlandii

13 Wrzesień 2017
Chris Fields wystąpi na gali KSW 40 w Irlandii

Federacja KSW ogłosiła przed chwilą na swojej stronie internetowej kolejnego zawodnika, który wystąpi na październikowej gali w Dublinie, a jest nim Chris Fields (11-7-1).

The Housewives’ Choice to reprezentant jednego z najmocniejszych klubów z wysp – SBG Ireland. Zawodnik mieszkający na co dzień w Dublinie jest weteranem takich organizacji jak BAMMA oraz Cage Warriors. Był on także jednym z uczestników 19. edycji The Ultimate Fighter.

W ostatniej walce Irlandczyk przerwał serię czterech pojedynków bez zwycięstwa, wygrywając przez duszenie brabo w pierwszej rundzie z Danem Konecke (7-11-1). Wcześniej przegrał m. in. z dobrze znanym polskim fanom Jesse Taylorem (31-15; KSW: 0-2).

Na KSW 40 Chris ma zawalczyć w kategorii półciężkiej, co ciekawe ostatnio w jednym z wywiadów dla naszego portalu Marcin Łazarz (10-5; KSW: 0-1), wyraził chęć stoczenia pojedynku właśnie z Fieldsem.

Poniżej oficjalny komentarz zawodnika ze strony polskiej organizacji:

Jestem zachwycony faktem, że będę mógł zawalczyć na pierwszej w historii gali KSW w Dublinie. Zrobię wszystko, żeby mój występ porwał Irlandczyków, Polaków i tych, którzy z Irlandii zrobili swój drugi dom. Oczekujcie fajerwerków!

 

Komentarze