Cris Cyborg odrzuciła pomysł walki z „niesprawną psychologicznie” Rondą Rousey

19 Wrzesień 2017
Cris Cyborg odrzuciła pomysł walki z „niesprawną psychologicznie” Rondą Rousey

Jak na zawodniczkę z bardzo nadszarpniętym ostatnio PR-em, Cris Cyborg ponownie zaskoczyła fanów. Po wczorajszych rewelacjach od trenera Rondy Rousey, który widziałby powrót swojej podopiecznej na ten ostatni pojedynek właśnie z Brazylijką, ta odpowiedziała:

Lepiej dla Rondy Rousey, żeby walczyła z Mieshą Tate. Jestem na innym szczeblu kariery. Chciałam z nią walczyć, kiedy była sprawna z psychologicznego punktu widzenia i bardziej pewna siebie.

Co więcej, takie zestawienie wg niej jest godne tylko jednej sceny:

Jeżeli Ronda chce dobrej walki dla fanów, możemy zmierzyć się w WWE (Wrestling). Ona pasowałaby do Hollywood, a ja do kogoś zupełnie innego w MMA. Jej trener pasowałby natomiast do narożnika w WWE, on jest jednym wielkim żartem.

Zdumiewająca decyzja w przypadku pojedynku, który mógłby zapewnić spokojną emeryturę Pani Cyborg, choć wprawny umysł od razu wychwyci prawdziwą istotę sprawy, która leży w braku możliwości zejścia przez Cris do 135 funtów. To zresztą sprowadziło Brazylijkę do roli mistrzyni praktycznie jednoosobowej dywizji piórkowej kobiet, stworzonej specjalnie dla niej.

Komentarze

  • moon

    Pomysł walki Rousey z kimkolwiek w UFC ociera sie o śmieszność. Tej pani już naprawdę dziękujemy. Niech idzie do dobrego psychologa i da sobie spokój z mma skoro miała jak to mówiła myśli samobójcze po wpierdolu od Nunes. Coś z głowa tu na pewno nie tak.

  • kamerling

    Bardzo fajne określenie – ‚niepełnosprawa psychologicznie’ 😀

  • Primo

    Cris chciala z nia walczyc juz dawano temu , wtedy wielka gwiazda (Ronda) nawet na nia nie patrzyla . Teraz , gdy jest spalona, nagle przypomniala sobie o Cris a ta bardzo dobrze to wyczula. Splawila ja z klasa i mam nadzieje , ze slowa dotrzyma a ta wymiana zdan to nie jest po prostu kolejny build-up pod walke. BRAWO