Dawid Zawada przeciwnikiem Macieja Jewtuszki na KSW 40 w Irlandii

22 Wrzesień 2017
Dawid Zawada przeciwnikiem Macieja Jewtuszki na KSW 40 w Irlandii
foto.: kswmma.com

Bardzo dobre zestawienie czeka na fanów KSW 40 w Dublinie. Do rywalizacji z powracającym mistrzem Maciejem Jewtuszko (12-3), od kilku tygodni przygotowuje się już oficjalnie były pretendent do pasa – Dawid Zawada (14-3).

Sądząc po jego ostatniej formie, której byliśmy świadkami na GMC 11 w Niemczech, „Irokez” powinien być skoncentrowany mocniej niż w swoich ostatnich pojedynkach. Zawada jest nie tylko jest po trzech mocnych zwycięstwach przez nokaut, ale również po solidnych przygotowaniach w American Top Team na Florydzie. Jego kandydatura była nawet brana pod uwagę w kontekście gali UFC w Gdańsku.

W krótkiej rozmowie z Dawidem, reprezentant UFD Gym tak oto określił swoje kolejne wyzwanie:

Cieszy mnie walka na KSW i to poza granicą Polski. Pokażę światu jak Niemiec z polskimi korzeniami przejął Irlandię ???? Irokez jest bardzo dobrym przeciwnikiem, który ma dobre muay thai i BJJ… walczył raz w w UFC, był mistrzem KSW w wadze lekkiej. To co nas łączy to przegrana z Kamilem Szymuszowskim. Zdecydowanie jest to ciekawy pojedynek, którzy fani chcą i na pewno im się spodoba. Maciej szykuj się, bo jestem w świetnej formie ????