Jon Jones zarzekł się na dzieci i Pana Boga: „Nie brałem sterydów.”

autor:
14 Wrzesień 2017
Jon Jones zarzekł się na dzieci i Pana Boga: „Nie brałem sterydów.”

Były od kilku godzin mistrz wagi półciężkiej Jon Jones, krótko ale oficjalnie przełamał ciszę w sprawie nabierających rozpędu zarzutów o stosowanie sterydów. Na prośbę fana o wyjaśnienie nawet kosztem niewygodnej prawdy dla wszystkich tych, którzy bezwzględnie go wspierali, odpisał:

Człowieku, prawda jest taka że nigdy nie zażyłbym sterydów. Zarzekam się na swoje dzieci i Pana Boga.

Prawda czy po prostu wyrafinowane kłamstwo na wyższym poziomie? Niestety, USADA opiera się na faktach, które można dotknąć i zbadać fizycznie. Inaczej byłaby to komisja etyki, a nie komisja sportowa.

Komentarze

 • moon

  Jako człowieka który sie interesuje trochę tym sportem nie obchodzą mnie tłumaczenia takich jak Jones. Oszukał mnie i nasrał na mnie i innych. Proponuje robić show tam gdzie można brać. Możliwości ma parę.

 • Bolo78

  Dokladnie tak, KSW pozwala od poczatku swojego istnienia na sterydy, ACB tez wiec roboty Panowie !!! Haaa Narkun-Jones na KSW xzyli Kto Sterydow Wiecej

  • moon

   Jeśli powszechnie jest wiadomo ze w KSW sie daje w żyłę to jest ok bo kibic o tym wie, ale jak mi zawodnik szcza na łeb swoim czerwonym moczem od witamin a nie moze to jest nie do przyjęcia. To tak samo jak PPV kontra stream ????Kawul ciagle płacze ze ma kibiców na dopingu i go okradają z €.

  • Bolo78

   Kawul to pala… wielka pala a moze nawet Legendary Polish Power!!! ????

   • moon

    Aż takich osądów bym nie wyrażał publicznie. Trzeba mu przyznać ze biznes potrafi prowadzić prawie bardzo dobrze. Trochę za bardzo staje sie zarozumiały ale nauczy sie trochę pokory przy pierwszych problemach w biznesie. (Jóźwiak „przeprosił” sie z naszym redaktorem bo zdał sobie sprawę ze bedzie to z korzyścią dla obu stron). Dajmy mu kredyt zaufania i niech zagoni Rysiewskiego do roboty żeby zamiast gwiazdorzyć uaktualnił dział zawodnicy na stronie podobno jednej z najbardziej zakurwistych i wspaniałych organizacji na świecie.

  • Primo

   Narkuna to nazwisko zobowiazuje do noszenia torby jonesa z koksami 😀 A tak na serio to nie ta liga

   • Bolo78

    Narkun to moglby tak na serio moja torbe nosic bo jest najslabszym” miszczem” w historii KSW i wogole w europejskim MMA. Jones zjadlby go na podwieczorek i nawet nie beknal po nim!! Koks nigdy nie zastapi talentu , ktorego obiektywnie JJ nie mozna zabrac ,a Narkunowi chlopkowi od pluga oderwanemu nigdy go da!!!!!

 • Zawodnik32

  Ja mu wierzę. Ktoś chce go zniszczyć.

  • Primo

   Ta , jego najwiekszym wrogiem jest jego mozg 😀

 • Boruta

  Zarzekać się na swoje dzieci to wysoko postawiona poprzeczka.