KSW 40: Dublin – Foreign Fighters #Bantamweight

17 Wrzesień 2017
1
KSW 40: Dublin – Foreign Fighters #Bantamweight

Jako, że organizacja KSW nie śpi i co raz intensywniej ogłasza nowych uczestników gali w Dublinie, my też musimy wzmóc nieco częstotliwość cyklu KSW 40: Dublin – Foreign Fighters. Dzisiaj na tapecie zawodnicy z wysp brytyjskich walczący w kategorii koguciej.

1. Shay Walsh – Anglia

Shay Walsh (16-4 1NC) to zawodnik jednego z najlepszych klubów stójkowych na świecie – Tiger Muay Thai & MMA. Klubowy kolega Jamesa McSweeneya (15-15; KSW: 1-1), który wystąpi w walce wieczoru irlandzkiej gali, ostatnio miał okazję walczyć o pas organizacji BAMMAAlanem Philpottem (16-9 1NC). Podczas dosyć wyrównanej pierwszej rundy pojedynku Anglik, znajdujący się wówczas w parterze, w ferworze walki został kopnięty w głowę przez swojego oponenta i nie był w stanie kontynuować pojedynku, skutkiem czego starcie uznano za nierozstrzygnięte a pas pozostał bez właściciela. Wcześniej Walsh posiadał serię dwóch zwycięstw z rzędu przez decyzję, kolejno z Aaronem Blackwellem (15-11-1) oraz Jamesem McErleanem (6-4), które odbyło się w limicie do 66 kg.

2. Nathaniel THE PROSPECT Wood – Anglia

Nathaniel Wood (12-3) to fighter walczący efektownie ale i efektywnie. Anglik trenujący na co dzień w klubie Team Titan aż osiem z dwunastu zwycięstw odniósł przez nokauty, z czego aż pięć z nich w pierwszych rundach pojedynków. Walczący dla takich organizacji jak BAMMA Cage Warriors zawodnik posiada obecnie passę czterech zwycięstw z rzędu i wszystkie z nich zakończył przed czasem. The Proscpect pokonał wczoraj przez KO w niespełna trzeciej minucie starcia Josha Reeda (7-1) na gali Cage Warriors 86.

3. Josh CRAZY HORSE Reed – Walia

Josh Reed (7-1) to zawodnik reprezentujący klub Tillery Combat MMA Academy. Walijczyk ostatnie swoje walki toczył pod szyldem organizacji Cage Warriors. Niestety w ubiegły wieczór na gali z numerem 86 zanotował porażkę z wyżej wymienionym Nathanielem Woodem (12-3). Wcześniej jednak posiadał nieskazitelną serię siedmiu zwycięstw bez porażki z czego aż sześć zakończył przed czasem.

4. Alan THE APPRENTICE Philpott – Irlandia Północna

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Alan Philpott (16-9 1NC), trenujący w klubie Team McHale, jest weteranem takich federacji jak Cage Warriors i BAMMA. Jak zostało wcześniej wspomniane The Apprentice miał ostatnio szansę na zdobycie pasa mistrzowskiego jednej z wyżej wymienionych organizacji, której wcześniej był mistrzem (podobnie jak niegdyś jego rywal), jednak na skutek własnego błędu próba ta zakończyła się fiaskiem. Zawodnik z Irlandii Północnej ostatnimi czasy przeplata zwycięstwa z porażkami, aczkolwiek jego występy są bardzo dynamiczne i niezależnie od werdyktu większość z nich kończy się przed czasem. Philpott we wcześniejszej walce utracił pas mistrzowski na rzecz Toma Duquesnoya (15-1 1NC).

5. Blaine O’Driscoll – Irlandia

Blaine O’Driscoll (5-1) to zawodnik miejscowego klubu SBG Ireland, który toczył ostanie boje w organizacjach BAMMA i Cage Warriors. Mimo, iż Irlandczyk na scenie zawodowej występuje zaledwie od dwóch lat posiada bardzo bogatą karierę amatorską. Blaine jest obecnie na fali czterech zwycięstw z rzędu. Ostatnio pokonał Harry’ego Hardwicka (2-1) na gali BAMMA 30 przed duszenie w drugiej rundzie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
W. Mrozowski
W. Mrozowski
3 lat temu

Fot fook sake… znam tylko nr 4.