KSW 40: Dublin – Foreign Fighters #Middleweight

21 Wrzesień 2017
6
KSW 40: Dublin – Foreign Fighters #Middleweight

Przed Wami kolejna część cyklu KSW 40: Dublin – Foreign Fighters. Tym razem przedstawiamy zawodników kategorii średniej.

1. Michael SEA BASS Shipman – Anglia

Mike Shipman (11-1) to zawodnik klubu London Shootfighters, który występował w klatkach takich organizacji jak BAMMA czy Bellator. Sea Bass co prawda przegrał debiutując w MMA przez nokaut w pierwszej rundzie z Aaronem Brettem (2-3), jednak potrafił wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej porażki. Pozostałe jedenaście walk stoczonych przez Anglika to zwycięstwa, co więcej wszystkie z nich zakończyły się przed regulaminowym czasem, a aż osiem w pierwszych rundach. Shipman jest nie tylko efektywnym ale i efektownym fighterem, zarówno w stójce jak i parterze. Świadczą o tym chociażby ostatnie trzy wygrane walki tego zawodnika, kolejno z Domem Clarkiem (6-11) przez duszenie anakondą, z Marcinem Prostko (4-4) poprzez kolana oraz z Yannickiem Bahati (8-2) przez uderzenie obrotowe.

2. Jake BRUTAL Bostwick – Anglia

Jake Bostwick (18-9) to weteran takich organizacji jak Cage Rage oraz Cage Warriors. Mimo niezbyt imponujących pierwszych trzech lat kariery w mieszanych sztukach walki pochodzący z Londynu zawodnik nie poddał się i powrócił na właściwe tory. Nie tylko odbudował swój rekord ale również posiadał imponującą passę jedenastu zwycięstw z rzędu. W ostatnich latach pokonał m. in. znanych polskim fanom Patricka Vallee (11-9-1 2NC) oraz Costello van Steenisa (8-1). Ostatnią walkę Bostwick przegrał przez KO w pierwszej rundzie z Alekseiem Butorinem (12-1) na gali ACB 50.

3. Iain BADMAN Martell – Anglia

Iain Martell (12-1) trenuje na co dzień w klubie Team Kaobon. Pochodzący z Londynu fighter jest obecnie na fali sześciu zwycięstw z rzędu, z czego aż pięć zakończyło się nokautem w pierwszej rundzie. Badman jak na razie jedyną porażkę zanotował w starciu z solidnym Maxem Nunesem (17-5), co więcej tylko jedna jego walka zakończyła się poprzez decyzję sędziowską. Martell ostatni raz walczył na gali Contenders East Anglia – Norwich 15, na której pokonał przez ciosy pięściami w pierwszej rundzie doświadczonego Shauna Lomasa (21-68).

4. Lee THE BUTCHER Chadwick – Anglia

Lee Chadwick (23-13-1) to doświadczony zawodnik trenujący w klubie Atherton Submission WrestlingThe Butcher niezależnie od tego czy wygrywa czy przegrywa nie lubi pozostawiać decyzji w rękach sędziów punktowych. Aż dwadzieścia osiem z trzydziestu siedmiu pojedynków z udziałem Anglika zakończyło się przed czasem. Występ Chadwicka na gali KSW w Irlandii jest jednak bardzo mało prawdopodobny, gdyż 28 października ma zaplanowaną walkę z Victorem Chengiem (11-2) na gali Cage Warriors 88 o zwakowany pas mistrzowski, który wcześniej należał do Oskara Piechoty (9-0-1).

5. Jason THE ASSASSIN Radcliffe – Anglia

Jason Radcliffe (12-3) to fighter trenujący w jednym z najlepszych klubów stójkowych na świecie – Tiger Muay Thai. Anglik jest znany polskim fanom przede wszystkim z szybkiej przegranej z Oskarem Piechotą (9-0-1) na gali Cage Warriors 85, która przekreśliła możliwość zdobycia przez niego tytułu mistrzowskiego brytyjskiej organizacji. Przed porażką z Polakiem Jason posiadał serię siedmiu zwycięstw z rzędu. The Assassin słynie ze swojej nieustępliwości podczas walki, to z reguły on narzuca tempo pojedynku, a żadna z jego walk nie zakończyła się jak dotąd w regulaminowych piętnastu minutach pojedynku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Primorafciu27Łukasz "El Jot" WojnoW. Mrozowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rafciu27
Gość
rafciu27
Offline

Tego Radcliffe bym widział dla Materli. Pytanie tylko czy Michał zejdzie do 84kg przez miesiąc.

W.Mrozowski
Admin

Michał walczy przecież w 84 kg.

rafciu27
Gość
rafciu27
Offline

Na FIWE ważył jeszcze 100kg, to trochę krótki czas aby zbić do tej wagi.

Łukasz "El Jot" Wojno
Gość
Łukasz "El Jot" Wojno
Offline

Materla zawsze zrzucał sporo kilogramów.

rafciu27
Gość
rafciu27
Offline

Dobra, przekonaliście mnie. Mauricz czyni cuda.

Primo
Gość
Primo
Offline

Ten mauricz to jakis nowy koks ? 😀 (ZART)