KSW 40: Mariusz Pudzianowski vs James McSweeney. Anglik idzie po nokaut!

07 wrzesień 2017
14
KSW 40: Mariusz Pudzianowski vs James McSweeney. Anglik idzie po nokaut!

Z numeru 3 czy nawet 4 w kolejce – wg włodarzy, powracający ze sportowej emerytury James McSweeney, nagle stał się oficjalnym numerem 1 w kolejce do Mariusza Pudzianowskiego na gali w Dublinie. Wiadomość oficjalnie podał Polsat Sport.

Anglik ma już całkiem ciekawą historię wewnątrz KSW, bo próbował swoich sił o pas w czasach, gdy jego posiadaczem był Karol Bedorf. McSweeney ma ponadto na koncie zaledwie 2-minutowe zwycięstwo z innym mistrzem, Marcinem Różalskim. O swoim kolejnym wyzwaniu na KSW 40, mówi:

Nie mogę się doczekać, jestem głodny walki. Pudzianowski to świetny przeciwnik, duży i bardzo silny. Ale to nie są zawody strongmanów, nie mogę doczekać się momentu, gdy poślę go na deski przed całą moją rodziną z Irlandii. Irlandzcy kibice potrafią dopingować swoich jak nikt inny. Z dumą będę reprezentować moją rodzinę i wygram na własnej ziemi.

Jak James często podkreśla, w jego żyłach płynie również irlandzka krew, więc tego dnia będzie miał za sobą sporą część wyspiarskiej publiczności.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
4 lat temu

Znów decyduje marketing. Pudzian jest zbyt ważny dla ksw aby ryzykować, a wiec przeciwnik po serii porażek i chorobie jest idealny 😉

Michał
Michał
4 lat temu

Moim zdaniem Pudzian na tym etapie kariery powinien dostawać zawodników takich z którymi wygrana wywinduje go bardzo wysoko, a przegrana nie zrzuci zbyt nisko. Gdy Pudzian wygra z anglikiem to wygra zbyt i obejdzie się to bez większego zamieszania no chyba że Pudzian bo znokautuje. Natomiast jezeli Pudzian przegra to straci wszystko bo przegrał z gościem który ma problemy zdrowotne, a o walce o pas będzie mógł zapomnieć.

Zawodnik32
Zawodnik32
4 lat temu

Właśnie od dawana nie pojawiali się nowi zawodnicy dla Pudziana, tylko ci co już walczyli. Szkoda, choć z McSweeneyem chętnie obejrze. James agresywny, także może pójdzie po obiecany nokaut.

moon
moon
4 lat temu

Słabe zestawienie. Boje sie o zdrowie Jamesa.

Michał
Michał
4 lat temu

Dlaczego KSW nie stać na nowe nazwiska Tylko zawsze sięga po zawodników którzy już walczyli w KSW? Mcsweeney wygrał z Różalem ale później przegrał z Bedorfem w bardzo złym stylu. W dodatku jakiś czas temu Anglik borykał się z epilepsją. Czy to aby na pewno jest dobry przeciwnik dla Pudziana jako przeszkoda do ewentualnej walki o pas KSW? Jeżeli Pudzian wygra to będzie małe woow bo wygrał z zawodnikiem który udusił Różala, ale jak przegra to znowu straci wszystko tak jak po porażce z Grahamem tyle że Graham mimo że przegrał z Bedorfem to postawił mu spory opór i miał kilka momentów by z ówczesnym mistrzem wygrać.

Tomaso
Tomaso
Reply to  Michał
4 lat temu

Wygląda jakby KSW wróciło do systemu „Pudzian dostaje byłych przeciwników Bedorfa”. Poza tym w Irlandii McSweeney będzie mocny marketingowo.

No a jeżeli Pudzian pokona McSweeneya to na następnej gali będziemy mieć walkę o pas Pudzian vs Bedorf.

Łukasz El Jot Wojno
Łukasz El Jot Wojno
Reply to  Michał
4 lat temu

Moim zdaniem dobre marketingowo zestawienie o ile James uporał się z problemami zdrowotnymi. Nie ma też nic złego w tym, że KSW sięga po zawodników, którzy wcześniej już walczyli a wręcz przeciwnie.

Michał
Michał
Reply to  Łukasz El Jot Wojno
4 lat temu

No własnie Jeżeli się uporał. Zresztą o czym my mówimy KSW wielka organizacja I nie potrafi dobrać dla Pudziana przeciwnika który nie bedzie obarczony chorobami ?Troche niepoważnie to wygląda

rafciu27
rafciu27
Reply to  Michał
4 lat temu

Prawda wszystko co mówisz, ale jeśli chodzi o aspekt marketingowy to strzał w 10! Nie ma lepszego rywala dla Pudziana na Dublin niż on. Śmialiśmy się z PLMMA, że zatrudnia Matta Horwicha, a KSW trochę jakby nie patrzeć robi to samo.

Michal
Michal
Reply to  rafciu27
4 lat temu

Strzałem w 10 byłby James Thompson byłaby to 3 walka pomiędzy nim , a Pudzianem.

rafciu27
rafciu27
Reply to  Michal
4 lat temu

Nie wiem czy brali w ogóle pod uwagę Thompsona po „Fucking Joke”. Myślałem, że ma zamkniętą drogę do KSW i nie brałem w ogóle go pod uwagę twierdząc, że to nierealne.

Lamikoboy
Lamikoboy
Reply to  rafciu27
4 lat temu

coś tam było, że sie pogodzili już 🙂

rafciu27
rafciu27
Reply to  Lamikoboy
4 lat temu

a no to inna sprawa.

moon
moon
Reply to  rafciu27
4 lat temu

Silva tez zyebal Lewandowskiego na gali przed kamerami i potem jakby nigdy nic sie nie stalo 😉

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x