Maciej Kawulski zadrwił z UFC i zamieszania kontraktowego Michała Materli

05 Wrzesień 2017
Maciej Kawulski zadrwił z UFC i zamieszania kontraktowego Michała Materli

Jeżeli ktokolwiek wątpił, że włodarze „Konfrontacji” łatwo oddadzą swój rodzimy rynek w sytuacji, gdy UFC pożarło już niemal pozostałe rynki świata, to grubo się przeliczył. Choć w opisywanym przez nas newsie, Michał Materla użył argumentu UFC do kolejnej podwyżki, to KSW zdecydowanie wiedziało o tym fakcie, ale stawka wciąż była tego warta w sytuacji, gdy powoli polski statek opuszczają jej największe gwiazdy.

Przedostatnim gwoździem było najpierw ogłoszenie usunięcia Thiago Santosa z rozpiski w Gdańsku, a ostatnim gwoździem do trumny sprawy kontraktowej Materli, był wpis na Twitterze Macieja Kawulskiego, w którym zadrwił z UFC:

Z jakimi kontrargumentami wrócą Amerykanie 21 października? Dowiemy się niebawem.

Komentarze

 • moon

  W Polsce KSW bezdyskusyjnie ora UFC. Nie wiem co by sie musiało stać żeby sytuacja sie odwróciła. No ale jeśli White myśli ze jak wrzuci paru z KSW na gale to już głupi kibice sie zeszczaja w gacie bo UFC jedzie to sie chłopaczyna myli. Nie tacy głupi kibice w Polsce jak w innych krajach.

  • Łukasz „El Jot” Wojno

   UFC spóźniło się o kilka ładnych lat z wejściem do Polski

   • W. Mrozowski

    Nowi właściciele UFC zwolnili wielu pracowników, którzy czuli rynek MMA i nadali mu spory pęd.

   • Bolo78

    Absolutnie tak, mogliby spokojnie zamieszac jeszcze z Jotko,Pletwalem,Dzoanna,Grabowskim,Omielanczukiem ale nas olali centralnie!!!

 • Zawodnik32

  Żeby czasem UFC nie zadrwiło z ilości zawodników i gal KSW w roku, bo dopiero będzie śmiesznie.

  • moon

   Nie jestem mega fanem właścicieli KSW ale uważam ze mimo ilości gal pozamiatali polskim rynkiem i UFC z Blachowiczem nie jest w stanie nic zrobić. Widać póki co ze Amerykanom wydaje sie ze byle czym zapełnia hale. Nie wyciągnęli żadnych wniosków z Krakowa. No ale mozna zauważyć po Jędrzejczyk w którym miejscu organizacja plasuje nasz kraj. Myśle ze KSW jeszcze długo nie bedzie miało konkurentów na naszym rynku No chyba ze stanie sie jakis cud.

 • Lamikoboy

  Całkiem możliwe, że po tej gali UFC na dłuższą metę odpuści sobie Polskę.

 • vamos

  no to dokopali UFC. Szkoda tylko że za jedną gale UFC potrafi zgarnąć więcej hajsu niż KSW przez całą swoją działalność wygenerowało obrotu

 • piotrus5108

  Dla mnie to dziwne, jak tylko szturchniesz lekko starą (żonę) to UFC zawiesza kontrakt , a tu Michał z takimi zarzutami i walka wieczoru

  • Lamikoboy

   ale jakie zarzuty? Materla jest n wlośności, bo tak naprawdę te zarzuty to farsa i opierają się na zaznaniach swiadka ” który sprzedał narkotyki i ponć miały trafić one do Michała i ponoć nimi handlował”. Ja też słyszałem, że pani x z panem y, ale nic nie widziałem. Dowodów praktycznie nie ma, także tego.

   • piotrus5108

    ja tam nie wnikam czy jest winny czy nie, postępowanie sie toczy toczy, to na pewno by nie ryzykowali, pewnie to ustawka KSW by podbić zainteresowanie