Marcin Różalski spacyfikował Popka za kontrowersyjną wypowiedź sprzed kilku dni

20 Wrzesień 2017
Marcin Różalski spacyfikował Popka za kontrowersyjną wypowiedź sprzed kilku dni

Kariera Pawła Mikołajuwa jest w dużej mierze oparta na fanach, których niekoniecznie chcielibyście zaprosić na obiad do domu, a tego rodzaju publika często chwyta wszystko co wypłynie z ust ich ulubieńca. Nawet tak kontrowersyjne video sprzed kilku dni w którym „Popek” najpierw zwyzywał byłego rywala Roberta Burneikę, obiecując wywieźć go w plastikowym worku na Litwę, a później drugi znacznie większy błąd, gdy wziął się za rozliczenia z byłym trenerem pod debiut KSW – Marcinem Różalskim. Ten w swoim stylu, zareagował na swoim FB szybciej niż powiecie poprawnie „stół z powyłamywanymi nogami.”

W pierwszej chwili mówię, nie wierzę. Srol o mnie wspomina. Niesamowity zaszczyt. Zastanawiam się tylko czy sam na to gienialne nagranie wpadł, czy może wkrętka, kogoś kogo znamy? Tak czy inaczej zamknij morde? Zawiało grozą, a mnie owładnęła trwoga. Jak to powiedziałeś?
Jebiesz koks? Jesteś fajterem? No to zapraszam, adres pamiętasz? Zamknij morde? Poczekaj jak to było? Ałała, oj, oj, ał, ał, ał, ałała, oj. Jakoś tak z twojej mordy szły takie odgłosy jak byłeś pacyfikowany przez dzieciaki u mnie na sali. Z tego co widać to ty już nawet fajterem nie jesteś, a ostrym bandytą. Do worków chcesz pakować. Może weź i dla mnie worek, jakbyś zachciał przyjechać i zamknać mi morde.
Kur..a 40 lat na karku i żeby zaistnieć prowokuje mnie to bezmózgie coś, co ma miąższ zamiast mózgu jak Robert powiedział, a jakieś gówna będą miały pożywkę z tego, a inni ubaw. Zajebiście. Sam się sobie dziwię, że na to zareagowałem. Z mojej strony tyle, zmień dilera i towar. Natualnie z twojej strony będzie ciąg dalszy i kolejne bełkoty, ale bądź spokojny i żyj zdrowo.

Ciąg dalszy rzeczywiście był, ale już o ton niżej, bo Popek postanowił wyjaśnić swój nagły przypływ emocji:

Mój wczorajszy filmik , który wrzuciłem na swój kanał YT spowodowany był:
-że Różal jako mój były trener jak się poczuł zawiedziony moją walka , mógł raz wylać na mnie kubeł pomyj w jednym wywiadzie a nie robić to przy każdym spotkaniu z dziennikarzami
– gwizdy na Narodowym: gotowało się we mnie po ostatniej walce i wkurwia mnie to że dziś Cię klepią po plecach a jutro wygwizdują mam tu na myśli fanów 24godzinnych
– czarę goryczy przelał ostatni wywiad jakiego udzielił „ubity stejk” posądzając mnie o ćpanie przed walką z NIM!!!
Nie bierzcie dosłownie słów o strzelaniu i umieraniu na raka to było tylko moja słowna ekspresja NIGDY TEGO NIKOMU NIE ŻYCZĘ.
Osobisćie nie mam nic do Różala, POLAKÓW , muzułmanów w naszym kraju, żyjcie w pokoju i nie wkurwiajcie ludzi i dajcie też innym ŻYĆ!!!
#popek #ksw #różal #stejk

Jeszcze jeden powód dla Różala, żeby jednak pozostał w KSW?

Komentarze